Williams už provětral letošní vůz. Ukáže ho ale až později

Po McLarenu se na okruhu v Silverstonu proháněl vůz Williamsu.
Williams už provětral letošní vůz. Ukáže ho ale až později

Williams si ve středu vyzkoušel na okruhu v Silverstonu vůz FW43B. Napodobil tak McLaren, který na okruhu odjel 100 km v úterý. Je zde ale jeden rozdíl. McLaren před filmovacím dnem uveřejnil snímky vozu a pochlubil se také videem a fotografiemi z okruhu. Williams svůj vůz odhalí až 5. března.

Video: Ricciardo se poprvé svezl ve voze McLarenu

Video: Ricciardo se poprvé svezl ve voze McLarenu

Tým uveřejnil krátké video, které zachycuje Nicholase Latifiho, jak sleduje počínání svého týmového kolegy George Russella. Vůz je na videu rozmazaný, ale vypadá to, že tým půjde cestou tmavšího zbarvení.

Nový majitel Dorilton Capital zatím ponechal klasické značení monopostů. Písmena FW odkazují na iniciály Franka Williamse. Tým z Grove je jedním z těch, kteří využili loňský název vozu a připojili k němu jen písmeno B. Jedná se o odraz zmrazení části vývoje. 

Další článek: Alonso má před sezónou skromné cíle

18:05 | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
17:44 | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
17:07 | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.
11:50 | Pirelli bude sponzorem závodu v Imole. Celý název závodu tak bude: Formula 1 Pirelli Gran Premio del Made in Italy e dell’Emilia Romagna