Williams už provětral letošní vůz. Ukáže ho ale až později

Po McLarenu se na okruhu v Silverstonu proháněl vůz Williamsu.
Williams už provětral letošní vůz. Ukáže ho ale až později

Williams si ve středu vyzkoušel na okruhu v Silverstonu vůz FW43B. Napodobil tak McLaren, který na okruhu odjel 100 km v úterý. Je zde ale jeden rozdíl. McLaren před filmovacím dnem uveřejnil snímky vozu a pochlubil se také videem a fotografiemi z okruhu. Williams svůj vůz odhalí až 5. března.

Video: Ricciardo se poprvé svezl ve voze McLarenu

Video: Ricciardo se poprvé svezl ve voze McLarenu

Tým uveřejnil krátké video, které zachycuje Nicholase Latifiho, jak sleduje počínání svého týmového kolegy George Russella. Vůz je na videu rozmazaný, ale vypadá to, že tým půjde cestou tmavšího zbarvení.

Nový majitel Dorilton Capital zatím ponechal klasické značení monopostů. Písmena FW odkazují na iniciály Franka Williamse. Tým z Grove je jedním z těch, kteří využili loňský název vozu a připojili k němu jen písmeno B. Jedná se o odraz zmrazení části vývoje. 

Další článek: Alonso má před sezónou skromné cíle

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.