Williams to nikdy neměl jednoduché, říká Frank Williams

I když se Williams v letošní sezóně znovu výsledkově trápí, tým to nijak zvlášť nerozhodilo, protože je na těžká období zvyklý.
Williams to nikdy neměl jednoduché, říká Frank Williams

Bodové konto Williamsu zatím zeje prázdnotou, což znamená jeden z nejhorších vstupů do sezóny v historii týmu. Frank Williams ale rozhodně nepanikaří.

"Williams nikdy neměl jednoduché období," řekl pro La Presse. "Doba, kdy jsme vyhrávali, byla nejméně těžká, ale i tak to bylo velmi obtížné. V době aktivního zavěšení to bylo velmi těžké, ale snazší než teď, protože bylo možné získat rozhodující výhodu."

"Technologické zisky z let devadesátých a 2000 teď byly nahrazeny zisky v aerodynamice, což všem týmům v současnosti komplikuje práci."

Opakující se potíže týmu ani nemůžou Williams odradit od závodění. "Můžeme snít o tom, že budeme pokračovat věčně, a já v to upřímně doufám," pokračoval Williams. "Dokud bude existovat formule 1, my v ní budeme, po desetiletí, a tento tým vrátíme na cestu úspěchu."

"Všichni jsou fascinováni auty, loděmi a letadly, a to se nikdy nezmění. Vášeň a soutěžení se v žádném sportu nezmění, a my doufáme, že budeme jeho součástí ještě po dlouhou dobu."

Další článek: Monako bylo na pendrek, v Kanadě to musí být lepší!