Williams: Symonds je jen první z řady dobrých zpráv

Tým Williams myslí svůj návrat k lepší výkonnosti vážně, a proto slibuje, že angažováním Pata Symondse jeho kroky nekončí.
Williams: Symonds je jen první z řady dobrých zpráv

Vedení stáje z Grove se rozhodlo řešit neuspokojivou výkonnost mimo jiné tím, že vyměnilo technického ředitele, Mika Coughlana střídá Pat Symonds.

"Všem bylo zřejmé, že výkonnost týmu není tam, kde chceme," řekla Claire Williamsová. "Na konci roku 2012 jsme si mysleli, že jsme ve výkonnosti pokročili, ale když jsme přijeli do Austrálie, nebylo to tak."

"Abychom šli vpřed a dostali se tam, kde chceme být, musíme dělat změny v technické části našeho byznysu. Potřebujeme ty změny a příchod Pata Symondse na místo technického šéfa k těmto krokům patří. Ale je to jen první z řady dobrých zpráv, které v dohledné době oznámíme."

Symonds, který přišel z Marussie a s reputací budovanou u Renaultu, pomáhá na všech frontách.

"Pat svůj čas rozdělí mezi zlepšování letošního vozu a prací na autě 2014. Jsme Williams, neměli bychom přestat vyvíjet auto uprostřed sezóny," dodala Williamsová.

Diskuze (15) Další článek: Hungaroring lépe sedl Caterhamu, Marussii trápilo vyvážení
21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.