Williams se k nám zachoval neslušně, říká Hülkenbergův manažer

Willi Weber byl coby manažer Nica Hűlkenberga velmi nepříjemně zaskočen přístupem Williamsu, který své rozhodnutí o jezdcích odkládal, aby těsně po Abú Zabí německého pilota vyhodil.
Williams se k nám zachoval neslušně, říká Hülkenbergův manažer

"Takhle se ke mně za posledních 20 let nikdo nezachoval," řekl Weber pro Auto Motor und Sport o jednání Williamsu. "Nevadilo by mi, kdyby přišli a řekli: ´Potřebujeme peníze, takže si Nica už nemůžeme dovolit.´ Ale ne na poslední chvíli, když už téměř nezbývá čas hledat místo jinde."

Podle německého listu má teď Hülkenberg tři možnosti. Tou nejlepší je závodní sedačka u Force Indie, která zatím nepotvrdila ani jednoho pilota. Ve hře o místo u indické stáje jsou tak Hülkenberg, Sutil, Liuzzi a di Resta. Volné místo by také mohlo být ještě u Lotusu, i když jsou Kovalainen a Trulli přesvědčeni, že budou závodit i příští rok. Italův osud ale není úplně jistý.

Třetí a nejméně pravděpodobnou možností je Ferrari. Scuderia sice několikrát potvrdila, že si ponechá stejné jezdce, ale Massovy nepřesvědčivé výkony dávají Weberovi minimální naději. O Hülkenbergovi ve Ferrari sní, ale přiznal, že s Maranellem jednání zatím nevede.

Diskuze (87) Další článek: McLaren: Red Bull není malý tým, jen si na něj hraje
16. ledna | Niki Lauda opět opustil nemocnici, kde byl hospitalizován s chřipkou.
15. ledna | Závody v Evropě budou také letos začínat v 15:10.
15. ledna | Vedle Pascala Wehrleina by mohl na simulátoru Ferrari pracovat také Brendon Hartley.
15. ledna | Ferrari by mělo mít 17. února (den před testy) v Barceloně filmovací den.