Williams se k nám zachoval neslušně, říká Hülkenbergův manažer

Willi Weber byl coby manažer Nica Hűlkenberga velmi nepříjemně zaskočen přístupem Williamsu, který své rozhodnutí o jezdcích odkládal, aby těsně po Abú Zabí německého pilota vyhodil.
Williams se k nám zachoval neslušně, říká Hülkenbergův manažer

"Takhle se ke mně za posledních 20 let nikdo nezachoval," řekl Weber pro Auto Motor und Sport o jednání Williamsu. "Nevadilo by mi, kdyby přišli a řekli: ´Potřebujeme peníze, takže si Nica už nemůžeme dovolit.´ Ale ne na poslední chvíli, když už téměř nezbývá čas hledat místo jinde."

Podle německého listu má teď Hülkenberg tři možnosti. Tou nejlepší je závodní sedačka u Force Indie, která zatím nepotvrdila ani jednoho pilota. Ve hře o místo u indické stáje jsou tak Hülkenberg, Sutil, Liuzzi a di Resta. Volné místo by také mohlo být ještě u Lotusu, i když jsou Kovalainen a Trulli přesvědčeni, že budou závodit i příští rok. Italův osud ale není úplně jistý.

Třetí a nejméně pravděpodobnou možností je Ferrari. Scuderia sice několikrát potvrdila, že si ponechá stejné jezdce, ale Massovy nepřesvědčivé výkony dávají Weberovi minimální naději. O Hülkenbergovi ve Ferrari sní, ale přiznal, že s Maranellem jednání zatím nevede.

Diskuze (87) Další článek: McLaren: Red Bull není malý tým, jen si na něj hraje
26. května | Verstappen má pro závod 5 sad čerstvých hyperměkkých pneumatik. Tolik jich ale asi potřebovat nebude. odkaz
26. května | Laudy se zeptali, jak by řešil Verstappena: Vyměnil Za koho? Jeho mozek!
26. května | Ferrari si nakonec nechá nové zadní zavěšení. Ve čtvrtek po problémech v Barceloně zkoušelo zpět staré zavěšení. To… odkaz

GP Monaka 2018

Čtvrtek 24. května 2018
1. trénink Ricciardo (1:12.126)
2. trénink Ricciardo (1:11.841)
Sobota 26. května 2018
3. trénink Ricciardo (1:11.786)
Kvalifikace Ricciardo (1:10.810)
Neděle 27. května 2018
Závod Ricciardo