Williams s Brawnem nejedná, Lauda odmítá konec

Navzdory potvrzení od několika důvěryhodných zdrojů Mercedes popřel, že by už bylo rozhodnuto o odchodu Rosse Brawna. Pokud odejde, tak zřejmě ne do Williamsu.
Williams s Brawnem nejedná, Lauda odmítá konec

BBC informovala, že je Brawnův odchod od Mercedesu na konci roku už jistý a zprávu potvrdilo několik dalších zdrojů.

"Nesnáším tyhle kraviny," rozčiloval se Niki Lauda. "Tyhle spekulace jsou naprostý nesmysl. Situace je naprosto jasná, před časem jsem hovořil s Rossem a dohodli jsme se, že se za mnou vrátí po posledním závodě v Brazílii, aby mi řekl, jestli chce zůstat nebo jít."

"Snažím se udělat vše pro to, abych ho namotivoval k setrvání. Chci to. Ale není to moje rozhodnutí, je to jeho rozhodnutí. Jestli zůstane, bude šéfem týmu, nic jiného, jinak půjde do důchodu."

Šéf formule 1 Bernie Ecclestone je ale také přesvědčený, že Brawn pokračovat nebude. "Myslím, že rozhodli, že Ross půjde. Zdá se, že je to konec," potvrdil pro Daily Mail.

A zdá se, že Brawn odejde mimo formuli 1. McLaren odmítl, že by s ním jednal, a to samé teď udělal Williams. "S Rossem nejednáme," řekla Claire Williamsová.

Další článek: Ecclestona vyšetřují i ve Švýcarsku

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.