Williams potvrdil, že bude v příštím roce používat motory Cosworth

Jezdecké složení oznámí v pondělí.
Sir Frank Williams oznámil v Dubaji dvě důležité zprávy. Potvrdil, že jeho vozy budou v příštím roce pohánět motory Cosworth, a sdělil, kdy prozradí jezdecké složení týmu pro rok 2010.

"Ukončili jsme smlouvu s Toyotou a přesunuli se k britskému výrobci Cosworth, s kterým jsme v minulosti vyhráli mnoho šampionátů," řekl Williams pro Gulf News.

"Sídlí 50 mil od Williamsu, což je velmi příznivé. Kromě toho máme rádi svojí nezávislost. Nebudeme nikým ovlivňováni. Ne, že by nám Toyota někdy něco diktovala, ale prostě jsme se vydali soukromou a nezávislou cestou."

V Abú Zabí potvrdil Nico Rosberg, že tým Williams na konci sezóny opustí. Očekává se, že zamíří do Brawnu GP, zatímco opačným směrem přicestuje do Grove Rubens Barrichello, jehož týmovým kolegou by se měl stát Nico Hülkenberg. Zda jsou tyto předpoklady správné, se svět dozví v pondělí příští týden.

"Nico (Rosberg) je Němec a Mercedes potřebuje u svých motorů alespoň jednoho německého jezdce," dodal Williams.
Další článek: GP Abú Zabí 2009 - pátek

19:29 | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
18:22 | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
17:41 | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
17:26 | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.