Williams FW35 úspěšně absolvoval nárazové testy

Letošnímu vozu týmu Williams už nic nebrání v nasazení do druhých předsezónních testů, které se uskuteční příští týden v Barceloně.
Williams FW35 úspěšně absolvoval nárazové testy

Williams jako jediný jezdil v Jerezu s loňským autem, prezentaci letošního FW35 si nechal na 19. února do Barcelony. "V Jerezu jsme měli velmi dobré čtyři dny s FW34," hodnotil technický ředitel Mike Coughlan. "Prošli jsme si kompletní program testování různých dílů, které použijeme na FW35."

Maldonado a Bottas pracovali také na letošních pneumatikách. "I když tyto výsledky byly trochu omezené velmi agresivním povrchem trati, i tak jsme získali užitečná data. Teď se těšíme na další testy v Barceloně a představení FW35," dodal Coughlan.

Nové auto Williams v Jerezu nasadit nemohl, i kdyby chtěl, protože posledními nárazovými testy prošlo až minulý týden ve čtvrtek.

Další článek: Barcelonu naše šasi tentokrát vydrží, dušuje se Lotus

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
28. května | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.