Willi Weber jde do důchodu

Známému německému manažerovi bude v neděli sedmdesát let a od hektického světa královny motorsportu si chce pořádně odpočinout.
Willi Weber jde do důchodu

Oslavy proběhnou na Mallorce, bratři Schumacherové, kteří v minulosti byli Weberovými chráněnci, se jich ale prý nezúčastní.

"Když se Michael zjeví ve Stuttgartu, sejdeme se a popovídáme si. Ovšem nikoliv o formuli 1. Doufám, že to tak bude po mnoho dalších let," nechal se slyšet Weber.

Willi Weber za svou úspěšnou kariéru dokázal nashromáždit velké jmění, často je přezdíván Pan 20%, podle výše jeho odměny, která se rovnala dvaceti procentům mzdy jeho svěřence. Naposledy dělal managera Nikovi Hülkenbergovi, jejich cesty se ale loni v květnu rozešly. Weberovo rozhodnutí je prý neměnné a nic ho nepřesvědčí o opaku, ani kdyby si Vettel začal hledat manažera.

"Ne, už opravdu ne. Děkuji, ale dlouhá léta jsem byl manažerem nejlepších závodníků na světě, a to mi stačí," řekl Weber pro agenturu DAPD.

Kromě starání se o piloty byl Weber například vůdčí osobností týmu Německa v sérii A1 GP. Angažoval se ovšem i mimo motorsport, podporoval kupříkladu supermodelky Naomi Campbell a Claudii Schiffer. 

Další článek: Barrichello lituje Trulliho odchodu

10:10 | Formule E chystá první noční závod... pojede se jak jinak než v Saúdské Arábii. Pojede se na konci února, místní slibují energeticky méně náročné LED osvětlení. Elektrická energie bude z obnovitelných zdrojů.
19. listopadu | Alfa Romeo nasadí do testů po sezóně Illota. Ferrari Fuoca a Shwartzmana.
18. listopadu | Roman Staněk je aktivní na Instagramu (odkaz) a nově také na Youtube: odkaz

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink 12.00–13.30
2. trénink 16.00–17.30
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10