Weber pochybuje o přínosu Liberty Media

Nechápu tu kritiku Liberty Media. Ukažte mě někoho, kdo koupí nějakej podnik s tím, že nechce vydělat peníze? Jinou otázkou je, jaké použijou prostředky k tomu výdělku. A tady si musíme na nějaké jasné výsledky počkat.

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

majkonnen  |  11. 02. 2017 21:43

Po desiatich kolách vyjde SC, pretože na hlavnej tribúne vystúpi Justin Bieber...tak na pol hoďky.

Nemám rád odsuzování předem. To že chtějí vydělat? Kdo ne, takhle to vedl i Bernií.
Nechal bych jim čas na práci a pak se uvidí jestli to bude cirkus a nebo ne.

Forza Ferrari !!!

Furt majou všeci tendenci srovnávat Vettela se Schumim, což je podle mě ale strašná blbost...kouknite co si s sebou Schumi do Ferrka přivedl a kouknite koho si přivedl Vettel(mužem se bavit do jaké míry je to Vettelova chyba nebo jak moc to šlo ovlivnit)...věřím, že kdyby spolem s Vettelem do Ferrka došel aj Horner a Newey+jeho nej lidi, tak minimálně tuto sezónu, neli tu předešlou by Ferrari jelo o oba tituly a to s ještě věčím náskokem než Mergl..
k Amíkům..dejme jim čas....

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 11. 02. 2017 15:29

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Je tu ještě jeden, dost podstatný rozdíl. V éře Schumiho bylo testování zcela neomezené. Ve Fioranu měl dokonce svůj byt přímo v areálu okruhu a testoval jak to jen šlo. To dnes už bohužel není možný.

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Taky si myslim, že z toho udělají ještě větší šaškárnu.
Na každou WC pozvou nějakou „celebritu", zlevní hamburgery, kolu daj zdarma, ale jestli zrovna tohle zachrání F1, to si nejsem jistý.
Dřív lidi přitahovalo závodění, dnes je jiná doba.
Aby z toho neudělali pouťovou atrakci a místo elektrických autíček by se jezdila F1...

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc.

ctverec F1  |  11. 02. 2017 10:23

Vůbec jsem nepochopil tu zdůvodňovací logiku. Co se Vettela týká, tam bych to označil zase o nevyžádanou radu. Prostě vše mimo.

Tak to že vlastník chce vydělat peníze není nic nového, doposud tomu v F1 nebylo jinak, ovšem samo obavy že se z toho stane tuctovka jsou na místě, navyšování počtu závodů by mělo mít svůj strop, stejně jako by Ferrari mělo mít strop v nabízených kousků, jenže svět se mění Snad se nevydaj směrem závodit pomalu každej tejden a show zkrátit na 40 minutovky prokládané ještě nějakým cirkusem.

Co se týče kritiky na působení Vettela ve Ferrari a toho že by měl odejít pokud se to nezlepší, asi jo, protože by to bylo jen zhoršující se trápení pro obě strany, a pokud by ho Mercedes chtěl, a on měl odvahu zkusit to s Hamem, tak by do toho měl jít. No po posledním prohlášení Wolffa k Vettelovi tomu teď moc nedávám.

#BelieveInAlonso

Ferda.  |  11. 02. 2017 09:57

Amíci jsou zvyklí spíše na delší závody. Zkracování vymýšlí spíše evropské lenory.

S-fan  |  11. 02. 2017 10:22

Co mu řekl Wolff ?

No řekl o něm že ho zklamal. Teda pokud si dobře pamatuji řekl že nebude říkat že ho Vettel zklamal, neb není jejich jezdcem tak to není jeho problém.

#BelieveInAlonso

to ze wolf povedal ze ho vettel sklamal bolo myslene na to fuck of charlie. to myslim vies a wolf zabudol asi na to ze jeho pretekar ukazal prostrednik dalsiemu pretekarovi to ho nesklamalo očividne. je jedno co hovori wolf. je to presne to iste ako ked Brawn a Todt povedali ze alonsa nevezmu do Ferrari. tak isto to bude aj s vettelom nikdo nevie co sa stane o 9 mesiacov mozne je vsetko. dufam ze ma chapes myslim to tak ze teraz nie a zajtra ano. zmeni sa vedenie a vsetko môže byt uplne inak.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 11. 02. 2017 20:00

„Mahátma Gándhí raz povedal: ,Veľkosť národa a jeho „morálny pokrok môžeme posudzovať podľa toho, akým spôsobom zaobchádza so zvieratami.

Jo, proto jsem psal že "teď" tomu moc nedávám, věci se v F1 dokážou rychle měnit. Kdo by si třeba pomyslel že se Alonso vrátí do McLarenu, nebo že Rosberg najednou skončí a vystřídá ho Bottas, téměř nic není nemožné.

#BelieveInAlonso

S-fan  |  11. 02. 2017 09:43

Však cirkus už z toho dávno je, tak co si stěžuje. Tahle změna právě může jedině pomoct, jinak už asi fakt nic. S Vettelem u Fiatu má pravdu, ale radši by se měl starat o kontrolu trakce tenhle Weber.

teba nepochopim tolko nadavas na to Ferrari ale nejako si zabudol ze len vdaka Fiatu a Ferrari existuje Sauber. ty si vazne myslis ze nejaka ina automobilka by dodavala stajni co neplati na čas sučiastky??? fakt ta nechapem.

„Mahátma Gándhí raz povedal: ,Veľkosť národa a jeho „morálny pokrok môžeme posudzovať podľa toho, akým spôsobom zaobchádza so zvieratami.


1 2