Webber odmítá spekulace: S Ferrari žádnou smlouvu nemám

Mark Webber čelil v Mugellu otázkám o případném přestupu k Ferrari. Odbyl je s tím, že žádnou dohodu s Maranellem nemá. Je soustředěný na Red Bull.
Webber odmítá spekulace: S Ferrari žádnou smlouvu nemám

O vyhazovu Felipeho Massy z Ferrari se spekuluje každým rokem a jinak tomu není ani letos. Ve Španělsku se v posledních dnech objevily spekulace, že by ho měl příští rok nahradit Webber, který už údajně svůj přestup stvrdil podpisem.

"Favoritem minulého měsíce na místo u Ferrari byl Sergio (Pérez), teď jsem to já," reagoval Australan. "Jsem stoprocentně soustředěný na tuto sezónu, abych odvedl co nejlepší práci pro sebe a Red Bull Racing. Svoji energii nevěnuji ničemu jinému."

"Máme před sebou ještě celou sezónu, než začnemene přemýšlet o budoucnosti. Jeden den se říká, že do Ferrari půjde Jenson (Button), pak je to Sergio, teď já. Nic jsem nepodepsal. Myslím jen na svůj tým. Začátek sezóny jsme měli dobrý, máme za sebou jen čtyři závody a cesta je ještě velmi dlouhá, než se začne hovořit o budoucnosti."

Australan má s Red Bullem vždy jen jednoletou smlouvu, kterou doposud pravidelně prodlužoval. Jak se zdá, letos je odchodu z týmu otevřenější, v minulých letech vždy zdůrazňoval, že se soustředí na prodloužení kontraktu s Red Bullem Racing.

Další článek: Ferrari je téměř dokonalý tým, schází už jen auto, hodnotí Alonso