Vyrovná Hamilton v Rusku Schumacherův rekord? Zdá se to neskutečné, říká

Lewis Hamilton může v Rusku vyrovnat Schumacherův rekord v počtu vítězství. Pokud se mu to povede, mohl by ho následně překonat paradoxně v Německu.
Foto: Getty Images / Rudy Carezzevoli
Vyrovná Hamilton v Rusku Schumacherův rekord? Zdá se to neskutečné, říká | Foto: Getty Images / Rudy Carezzevoli

„Zdá se to neskutečné,“ řekl Hamilton po Mugellu. „Je to privilegium být v této pozici a mít tak skvělý tým a auto, které dokážou dodávat víkend co víkend. Budu už navždy vděčný lidem, kteří i nadále tvrdě pracují. Jsem jen článkem v řetězci.“

„Získat vítězství není snadné, když vás každý víkend tlačí na limit skvělý jezdec, jako je Valtteri.“

Mercedes předem asi žádné oslavy chystat nebude. „Velmi věříme v karmu,“ řekl Toto Wolff v Toskánsku. „Musíte být schopni umožnit, aby se věci staly, a určitě, kdo by si někdy pomyslel, že někdo překoná těch 91 vítězství. Ale jsem si jistý, že přijdeme s nějakými kreativními nápady.“

Další článek: Red Bull bude s Verstappenem řešit jeho frustraci

17. září | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
17. září | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.