Vrátím se do DTM, naznačil Di Resta

Po třech letech ve formuli 1 zamíří Paul di Resta zřejmě zpět do německého šampionátu cestovních vozů, který v roce 2010 vyhrál s Mercedesem.
Vrátím se do DTM, naznačil Di Resta

Force India se rozhodla vyměnit oba jezdce, a tak se Di Resta ocitl bez místa. Volných míst na roštu už moc nezbývá a skotský závodník sám nedávno přiznal, že jedinou možnost představuje tým Sauber, který minulý týden potvrdil Adriana Sutila.

Uvažoval také o IndyCar, ale tým Chipa Ganassiho uzavřel sestavu a Di Resta ve svém vyjádření naznačil, že se vidí zpět v DTM.

"Nejsem v situaci, kdy bych mohl říct, co budu dělat příští rok," řekl pro The Scotsman. "Ale jednu věc vím určitě, budu v konkurenceschopném voze a závodní sérii, ve které budu moci vyhrát nejen závody, ale také šampionát."

Di Resta už dříve přiznal, že kromě formule 1 diskutuje o DTM s Mercedesem.

Další článek: Button: Zimní testy budou hodně legrační, nic nebude fungovat

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.