Virgin začíná pracovat se simulátorem a aerodynamickým tunelem McLarenu

Spolupráce mezi týmy Virgin a McLaren se rozjíždí naplno, rusko-britská stáj začíná využívat technické zázemí ve Wokingu.
Virgin začíná pracovat se simulátorem a aerodynamickým tunelem McLarenu

Timo Glock tento týden usedne poprvé do jezdeckého simulátoru McLarenu a model monopostu Virgin bude poprvé testován v aerodynamickém tunelu. Hlavním cílem jsou přípravy a vývoj vozu na rok 2012.

V letošní sezóně nemá Virgin co ztratit ani co získat, pokud nenastanou výjimečné okolnosti, protože na Lotus nestačí, ale před HRT má výkonnostní náskok. Zbývající závody chce proto využít k vývoji komponent pro příští sezónu.

Podle Tima Glocka se ale Virgin zlepšuje už teď, a to díky technickému vedení Pata Symondse. "Není to tolik vidět, protože se zlepšil také Lotus, a tím vyrovnal naše zlepšení. Ala data potvrzují, co cítím ve voze. V Suzuce jsme na Lotus ztráceli jen sekundu místo obvyklé sekundy a půl," řekl německý pilot pro Auto Motor und Sport.

Diskuze (11) Další článek: Korea byla možná nenápadnější, i tak ale dechberoucí
10:26 | Ve věku 94 let zemřel včera Milton Guirado Theodoro da Silva, otec Ayrtona Senny. Da Silva je jedno z nejběžnějších příjmení v Brazílii. Ayrton si ho proto změnil na výrazně méně běžné Senna po své matce.
26. října | Jack Aitken pojede ve voze Williamsu v prvním tréninku v Abú Dhabí.
25. října | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".