Villeneuva nepřekvapilo, že Haas nevzal Hülkenberga

Haas vybíral mezi Grosjeanem a Hülkenbergem. Nakonec se rozhodl pro Grosjeana. Jacques Villeneuve tím překvapený není. Kdyby byl na místě Haasu, tak by nevzal ani jednoho z nich.
Foto: Getty Images / Lars Baron
Villeneuva nepřekvapilo, že Haas nevzal Hülkenberga  | Foto: Getty Images / Lars Baron

„Jsou to dva jezdci s nejvíce závody bez vítězství,“ řekl Villeneuve pro motorsport-total.com. „Hülkenberg nemá ani pódium, tak proč byste chtěli něco měnit?“

„Pokud chcete vyměnit Grosjeana, pak byste měli vzít mladého jezdce, nebo staršího, který ví, jak vyhrát ... jako je Ricciardo.“

Téma: Jak se Renault zbavil Nica Hülkenberga

Téma: Jak se Renault zbavil Nica Hülkenberga

Hülkenbergovy šance se postupně snižují. Volná sedačka je teoreticky u Alfy Romeo, která si ale ponechá spíše Giovinazziho. Reálnější je šance u Williamsu.

„Pokud chci pokračovat ve formuli 1, musí to pro mě dávat smysl,“ řekl Hülkenberg. „Musí to být rozumné, musí to být správné řešení. Nechci zoufale zůstat ve F1 a vzít cokoliv. Nyní nevím. Myslím, že je to do jisté míry mimo moji kontrolu, nemám to ve svých rukou. Nejdůležitější je jezdit a ukázat výkon.“

Foto: Getty Images / Lars Baron

Další článek: Pirelli nesouhlasí s omezením využití pneumatik ve volných trénincích

15:31 | Nürburgring prodal první várku lístků (5 tisíc kusů) za 2 hodiny. Bylo by to možná i rychleji, ale pod náporem zájemců padaly servery. Další lístky budou k dispozici v pátek.
9:00 | Lewis Hamilton může tento víkend vyrovnat Schumacherův rekord v počtu vítězství. I proto bude Netflix natáčet tento týden právě u Mercedesu.
21. září | Fernando Alonso navštívil továrnu Renaultu.
21. září | Velká cena Eifelu nebude bez fanoušků. Na Nürburgringu počítají s prodejem 20 tisíc vstupenek. Prodej začne zítra.

GP Ruska 2020

Pátek 25. září 2020
1. trénink 10.00–11.30
2. trénink 14.00–15.30
Sobota 26. září 2020
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 27. září 2020
Závod 13.10