Víkend bez F1? Sledovat můžete DTM či IndyCar | Foto: DTM

Foto: DTM

Víkend bez F1? Sledovat můžete DTM či IndyCar

Královně motorsportu se rozběhla dlouhá letní přestávka, i tak ale tento víkend nabízí více než bohaté motoristické menu. Na Nürburgringu pokračuje sezona DTM, v USA se pro změnu chystají na další závod IndyCar. Dobrou zprávou pro českého fanouška je, že může vše sledovat živě.

Někomu letní přestávka začala, někomu naopak skončila. Po červencovém volnu o tomto víkendu na Silverstonu pokračuje sezona MotoGP (Nova Sport), automobiloví nadšenci však hledí spíše na německý Nürburgring. Slavná trať hostí čtvrtý závodní víkend sezony DTM a kompletní program můžete jako obvykle sledovat živě na YouTube.

Sobotní kvalifikace od 9:35 (záznam)

Sobotní závod od 13:30

Nedělní kvalifikace od 9:05

Nedělní závod od 13:30

Kromě příznivců DTM si to své o tomto víkendu najdou i formuloví fanoušci. V USA pokračuje napínavá sezona IndyCar další závodem v ulicích Nashvillu. Ten budete moci sledovat na indycarlive.com v neděli od 18:00. 

Ve Spojených státech ještě zůstaneme, protože kromě IndyCar je na programu i další závod seriálu sportovních vozů IMSA WeatherTech SportsCar Championship. Na krásné přírodní trati Road America dojde k další bitvě prototypů LMDh Cadillac, Acura, Porsche a BMW. Závod na 2 hodiny a 40 minut startuje v neděli v 17:10 a živě ho budete moci sledovat prostřednictvím IMSA TV.

No a pokud je řeč o Spojených státech, tak nelze opomenout ani sérii NASCAR. Další podnik nejvyšší Cup Series hostí v neděli Michigan (PP Nova Sport 3 od 20:35). 

Doporučujeme

Články odjinud