Video: Ricciardův road trip s vozem F1 po rodné Austrálii

Australský pilot Daniel Ricciardo se sice letos blížící se domácí velké ceny nezúčastní (pokud se nestane něco neočekávaného), ale o projížďku s vozem F1 ve své domovině ani tak nepřišel.
Foto: Getty Images / Clive Mason
Video: Ricciardův road trip s vozem F1 po rodné Austrálii | Foto: Getty Images / Clive Mason

Výrobce energetických nápojů zveřejnil další ze série svých akčních videí, ve kterých s vozem F1 navštěvuje nejrůznější končiny světa.

V minulosti jsme mohli vidět i video z České republiky, ve kterém se vůz Red Bullu proháněl i po slavném Karlově mostě.

Nyní se Red Bull vydal do Austrálie, aby ve spolupráci se svým novým rezervním pilotem Danielem Ricciardem natočil klip, ve kterém australský jezdec s vozem F1 absolvuje road trip po své rodné zemi.

Ricciardo během své „cesty“ po Austrálii navštívil město Broken Hill, které kdysi započalo těžbu nerostných surovin u protinožců, známý most Sea Cliff Bridge či závodní okruh Mount Panorama. Z klipu je patrné, že monopost Red Bullu nemá větší problémy ani s jízdou mimo asfaltové silnice.

Vítěz osmi velkých cen F1 není ve videu jedinou osobností ze světa motoristického sportu, která se v něm vyskytuje. Vedle Ricciarda v něm najdeme také šampiona seriálu Supercars Shane Van Gisbergen či motocyklové hvězdy z Rallye Dakar Tobyho Price a Daniela Sanderse.

Další článek: Horner: Konkurence se nám snažila odlákat sponzora

Témata článku: ,