Pirelli v těchto dnech slaví 110 let účasti v motorsportu. K této příležitosti připravilo také rekapitulační video.
9:32 | Juan Pablo Montoya dnes slaví 42. narozeniny.
18. září | Start GP Singapuru kamerami FOM: odkaz
18. září | Jack Aitken z GP3 bude tento týden v Jerezu testovat Renault z roku 2012 (respektive Lotus)
18. září | Wolff nechce udělat z Hamiltona jedničku, aby nedemotivoval Bottase...
18. září | Včera na F1sport.cz nejvyšší návštěvnost v letošním roce... grazie ragazzi!

Nejčtenější články

V Singapuru vyhrál Hamilton, jezdci Ferrari spolu kolidovali na startu

V Singapuru vyhrál Hamilton, jezdci …

Lewis Hamilton si připsal sedmé letošní vítězství ve formuli 1, když zvítězil ve Velké ceně Singapuru. Stupně vítězů doplnil Daniel Ricciardo z Red Bullu a druhý pilot Mercedesu Valtteri Bottas. Závod poznamenala kolize pilotů Ferrari a Maxe Verstappena na startu.

17.  9.  2017 | | 1152 N/A
Ferrari v singapurské záři vstalo z popela: Vettel má pole position!

Ferrari v singapurské záři vstalo z …

Sebastian Vettel bude v Singapuru usilovat o návrat do čela šampionátu po startu z prvního místa. V první řadě vedle něj bude stát Max Verstappen. Hamilton skončil až pátý.

16.  9.  2017 | | 397 N/A
Druhý trénink ovládl v nočním Singapuru Red Bull

Druhý trénink ovládl v nočním Singap…

Také ve druhém pátečním tréninku zajel nejrychlejší čas Daniel Ricciardo. Na druhém místě skončil Verstappen.