Videa: Velká nehoda v IndyCar v Poconu

V IndyCar opět ukázali, že závodění na oválech je velmi nebezpečnou disciplínou motorsportu.
Videa: Velká nehoda v IndyCar v Poconu

V úvodu závodu na oválu v Poconu došlo k hromadné nehodě, do které byli zapojeni Takuma Sato, Ryan Hunter-Reay, James Hinchcliffe, Alexander Rossi a Felix Rosenqvist. 

Po nehodě byl závod přerušen červenou vlajkou. Rosenqvist musel být převezen do nedaleké nemocnice, ale ještě v průběhu závodu byl propuštěn.

Montoya má větší šanci získat trojkorunu než Alonso, myslí si Pagenaud

Montoya má větší šanci získat trojkorunu než Alonso, myslí si Pagenaud

Nehoda byla ze sportovního hlediska asi nejméně příjemná pro Alexandera Rossiho, který bojuje o titul a nakonec dojel 18. Rossi tři závody před koncem (v posledním se ale udělují dvojité body), ztrácí na Josefa Newgardena 35 bodů.

Závod v Poconu nakonec vyhrál Will Power, pro kterého to bylo letošní první vítězství.

Další článek: Tvrdá sebekritika je lepší než výmluvy, říká Leclerc

11:52 | Plány Alonsa pro rok 2020: Dakar a Indy, pro rok 2021: zpět v F1 nebo WEC (hypercary). Martin Brundle spekuluje, že by se Alonso mohl do F1 vrátit s Renaultem.
6. prosince | Český esports závodník Martin Štefanko, který byl členem Haasu v F1 eSports, oznámil ukončení kariéry.
5. prosince | Britský premiér Boris Johnson v rámci předvolební kampaně navštívil továrnu Red Bullu. Vyzkoušel si výměnu pneumatik. Jak dlouho mu to trvalo, neuvedl. Red Bull to letos zvládl za 1,82 s. odkaz
4. prosince | S Toro Rosso jezdil v testech Sean Gelael. Jeho týmovým kolegou ve F2 bude nově Dan Ticktum, kterého se Red Bull před časem zbavil.