Vettel zajel na konci závodu nejrychlejší kolo. Bylo to hloupé, přiznal

xdriver2  |  18. 10. 2011 18:02

v tom rozhodně rekordy nikdy trhat nebude

Mě se to líbí, když na to má tak proč to neukázat, udělali by jsme to všichni i ti mravokárci tady.

Juthung  |  17. 10. 2011 20:46

Za nejrychlejší kolo body nejsou. Škoda. Dříve se dával za nejrychlejší kolo jeden bod. Piloty to nutilo jezdit až do koce na plno. Tudíž jeden bod si mohl teoreticky připsat i ten kdo dojel poslední.

Zatracený Mitsubiš  |  17. 10. 2011 20:31

Takovou hlupárnu jsem dlouho neviděl! Ať cáluje týmu, mladej!!!

FWMonty  |  17. 10. 2011 19:08

správný závodník má na to tlačit až do konceVettel se mi začíná líbit

RudolfCaracciola  |  17. 10. 2011 18:58

ani jeden z vás co tu Seba kritizujete by se s formulí ani nerozjel, takže komentáře o tom kdo co umí mi přiadají směšné. ti kluci jsou skvělí všichni, ale seb je momentálně nejlepší a tečka.

ren-so  |  18. 10. 2011 09:48

já se s F1 už dvakrát svezl

EMERSONV1  |  18. 10. 2011 16:30

v jakém měřítku - 1:24 a nebo 1:32? a hlavně - doufám,že to nebylo Ferrari

Jenda6  |  17. 10. 2011 15:59

´Nejrychlejší kolo jsi nezajel.´ To samozřejmě nebyla pravda a pak řekli: ´Idiote, máš ho.´ Je to opravdu hloupé."

prej ty idiote

BellaF1love  |  17. 10. 2011 15:43

"Sebastian Vettel uspokojil v závěru korejské Grand Prix své ego nejrychlejším kolem závodu" "
"Idiote, máš ho" tak to je moc

P1t_lane  |  17. 10. 2011 14:54

Alespoň vidíme že to ti kluci nemají jednoduché, on má zákaz jezdit na konci závodu rychle, no to mě p...r, vždyť je to proti všem fanouškům, chceme aby byly závody a piloti kterým fandíme co nejrychlejší, nebo se pletu? Já prostě chci aby jezdili co to dá od začátku až do konce, aby bojovali o své pozice a ne že už je vepředu tak pojede na údržbu, to mi vadí

Vecerty  |  17. 10. 2011 15:30

Lepsi koukat jak v zaveru zavodu dojede do cile prvni nez koukat jak v posledni zatacce rozbiji monopost o zed :D

Stíhač  |  18. 10. 2011 13:11

Tak to já bych raději viděl Vettela v poslední zatáčce v té zdi

pancook  |  17. 10. 2011 14:50

Nemáte někdo nějaké info o motorech ? Jak jsou na tom jednotlivý týmy. Minulý rok to bylo docela žhavé téma a najednou jako by nic.

1 2 3

14:18 | První závod F2 vyhrál Armstrong. Piastri devátý, Čou se roztočil a dojel na chvostu pole. V závodě byly 2 safety cary, jeden (resp. dva) virtuální.
8:49 | Podle Pirelli je střední směs jen o 0,3 s pomalejší než měkká. Tvrdá pak o dalších 0,6 s.
20:52 | Podle Ferrari nehodu Leclerca přežilo šasi i pohonná jednotka.
17:51 | Nejen týmy a jezdci. Na Franka Williamse bude vzpomínat i F1. V neděli v 17:20 minutou ticha, v 18:00 se pak po okruhu projede vůz FW07. Start závodu je v 18:30.