Vettel přiznává, že v tuto chvíli nejezdí nejlépe

Mě by zajímalo kdo tu pořád ty články píše. Vždyť je to tu pořád dokola, Vettel, Vettel, Vettel. Snad ani nemůže být možné aby poskytoval tolik rozhovorů. Zvlášť on, který si pečlivě střeží své soukromí.Ten trouba co to píše si to musí vymýšlet. Mám pocit, že až to Vettel zabalí tak tady ta diskuze krachne, protože tu nebude se o co dohadovat. Jisté je, že Vettelovi se nedaří podle jeho představ a představ týmu. Velkou vinu na tom má výkonost letošních vozů, a poměry v týmu. Nikdo mi nebude tvrdit, že zapoměl najednou jezdit. Jak jsem několikrát již psal. Výsledky z před sezóních testů všechny nabudili, že po šesti letech bude šance porazit Mercedes s Hamiltonem a místo toho to vypadá, že si kluci od Mercedesu před posledním závodem sezóny hodí eurem kdo z nich tedy tím mistrem bude. Lecklerk je v klidu a může být, protože i to jak jsou vozy Ferrari za očekáváním, pořád zatím jsou druhé nejlepší a on zatím v lepším neseděl. Takže je podle mě úplně spokojenej a dokáže se vlastnostem vozu snadněji přizpůsobit. Jo a jen malou poznámku ke Kimiho titulu u Fer. Z devadesáti procent toho vozu bylo ještě z dob kdy do toho vývoje zasahoval M.Schumacher. Vím, že si znepřátelím příznivce Kimiho a nebudou se mnou souhlasit.

Příspěvek byl 1× upraven, naposled 07. 05. 2019 10:33

Kimi Räikkönen frantin  |  06. 05. 2019 12:55

Seb konečně přiznal, že jezdí špatně, ale bohužel stále hledá důvody v autě a ne u sebe, což mě připomíná jeho předchůdce (Alonsa), který mačkal šrot, ale titul také nikdy Ferrari nepřivezl. Poslední, kdo jezdil a nediskutoval, byl Kimi, který titul dovezl. Opět se opakuji, že kdyby se Ferrari zbavilo Seba a nechalo vedle Charlese Kimiho, mohly být výsledky naprosto jiné. Seb si po loňských výsledcích od VC Německa nezaslouží sedačku u Ferrari a podle mne se docela okatě podbízí Mercedesu, jen nevím, jestli jej skousne Hamilton jako parťáka. Seb nic kloudného Charlese nenaučí, protože to neumí, je to primadona. A myslete si všichni, co chcete.

Lando Norris ameriko  |  06. 05. 2019 18:02

Děkujeme, že si můžeme myslet, co chceme. Ale jen jednu malou poznámku: Seb přiznal, že nejezdí letos zatím dobře, ale že jedním z důvodů je, že mu nesedí auto, že ON s ním není spokojen, s jeho jízdními vlastnostmi. A to je velký rozdíl mezi tím, že to svádí na auto. A jen tak mimochodem, loni Seb zkazil sezonu, údajně, ale víš kde skončil? druhý v šampionátu, v šampionátu, kde by za sedačku dali talentovaní jezdci miliony, jen aby mohli jezdit. A on skončil druhý. Ty voe, to je tak nechutně špatný výsledek, že by ho opravdu měli vyhodit i z FIA a vzít mu registraci.

Leclerc problém s károu nemá a nestěžuje si narozdíl od Vettela který je u Ferrari 5rokem ... Možná je to tím že si to auto neumí nastavit a Kimi už v týmu není . Není třeba házet flintu do žita on titul určitě získá snad v příštím životě nebo když to Mercedes zabalí a Ham půjde do důchodu

Luzina  |  06. 05. 2019 11:10

Lec si nestezuje? tak to jsi asi neslysel jeho tymove radio a rozhovory.

Myslím že to nemá cenu rozebírat já už prostě Sebovi nevěřím . Co bude s Leclerca ukáže čas zatím je příliš brzy na hodnocení a nějaké predikce , ale talent bezpochyby má a kromě té minely v kvaldě se jeví jako velká naděje do budoucna. Co bude se Sebem záleží jen na něm , ale mám takové tuchy že je to jeho poslední sezóna v týmu a vím kdy mu končí smlouva

Lec je talent, o tom žiadna. Je však stále nevybúrený a nestály. Seb má oproti tomu to najdôležitejšie: konzistentnosť jazdiť stabilné výsledky. Čo z toho, keď síce Lec v Bahrajne viedol, ale odišlo mu auto, v Číne išiel pomalšie než Seb a napokon v Baku odpálil havárkou vlastnú pole postion, resp. Sebovu. Leca mali pekne ešte rok nechať v Alfe, nech sa vyjazdí. Na Ferrari to z jeho strany stále nie je.

Fernando Alonso S-hejter  |  06. 05. 2019 11:04

Fetl to prostě nezvládá stejně jako místní slaboši Don.dal, Jansta a další...

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  06. 05. 2019 12:08

Kdo to nezvládá vůbec je šašo Alo Největší slaboch kterého vyhnali jako spráskaného psa !

Sebovi staci jedine: pockat na dalsiu Lecovu chybu. Ak Lec este raz vyvedie to co v Baku, tak konci. Burat v kvaldach a podobne skopiciny si moze dovolit v Sauberi, alebo vo Williamse, ale nie vo FERRARI. Seb teraz presiel na novu strategiu: mladeho povzbudzuje k este viac emociam, k tomu, aby bol roztrzity a nahnevany, aby sa snazil ukazat - preto Seb aktualne tvrdi, ze Lecove vylevy v radiu su OK. Uvidime v Spanielsku.

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  06. 05. 2019 07:15

Vím o horších šoférech než Vettel.. Jeden takový se nedostával z Q3 a mluvil o nejlepších kvalifikacích v životě.. a když dojel 15. tak zajel nejlepší závod v životě.. A proto dnes na f1 kouká jen za plotem a je známý jako věčný testovač..

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  06. 05. 2019 07:16

Ale jde o to jaký materiál samozřejmě testujete.. Asi dost dobrý...

Ale všichni jsou z jeho rozhodnutí šťastní

Michael Schumacher = na věky nejlepší. | | Jediný pravý nick! Trapná kopie tam MÁ přidanou tečku.

Anonymizovaný  |  06. 05. 2019 10:01

vetsina odborne verejnosti vnima alonsa jako pilota uplne naruby nez ty. čili snaha dobra ale bohuzel. Alonso je velky talent, bezchybny + dalsi superlativa. to že se ti nelibi je pouze tvuj problem ;)

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  06. 05. 2019 12:10

Jaká odborná veřejnost?? Smáli se mu i v Eiskingu !!! I ostatní, majitelé týmů s ním nechcou dělat !! to je odborná veřejnost !!! A ti ho právě vyhnali se smíchem na rtech !!! Takže jeslti myslíš odbornou veřejnost sebe a nevzdělaný tupce alofanatics.. tak to je tím větší výsměch Alonsovi !!! hehehe.. Dobře sis naběhl do zdi !!! Kdyby se mu nesmáli, tak mu nabídnou káru v f1 !!!


1 2 3 4 5 6 7

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

13. října | Incident mezi Gaslym a Pérezem vyšetřován... přestože se fakticky nestal.
12. října | Alfa Romeo by měla brzy potvrdit jezdeckou sestavu pro příští rok. Očekává se, že zůstanou současní jezdci.
12. října | F1 bude od 10:00 na svém YouTube vysílat GP Japonska 2005

GP Japonska 2019

Pátek 11. října 2019
1. trénink Bottas (1:28.731)
2. trénink Bottas (1:27.785)
Neděle 13. října 2019
Kvalifikace Vettel (1:27.064)
Závod Bottas