Vettel obdaroval Ferrari. Na tribuně jsou papíroví zaměstnanci

V Monze se jede bez fanoušků. Na tribunách ale bude 250 lékařů a sester, kterým chtějí pořadatelé poděkovat za boj s koronavirem a také papíroví fanoušci. A nejen fanoušci...
Foto: Getty Images / Mark Thompson
Vettel obdaroval Ferrari. Na tribuně jsou papíroví zaměstnanci  | Foto: Getty Images / Mark Thompson

Formule 1 se v Monze inspirovala jinými sporty a místo fanoušků se na tribuny usadili papíroví fanoušci. Lidé se mohli zaregistrovat v rámci kampaně Face for fan. Stačilo nahrát svou fotku a zaplatit poplatek.

Sebastian Vettel sice není příznivcem selfie a podobných současných výdobytků, ale v Monze se z něj stal ve čtvrtek fotograf. V průběhu dne vyfotil 76 svých kolegů, kterým zaplatil umístění na tribunu v papírové podobě. Nechybí ani Charles Leclerc.

Při ceně 40 euro na obličej to Vettela mělo vyjít na 3 000 euro, ale částka byla větší. Čtyřnásobný mistr světa přihodil něco navíc. Celá částka jde totiž na charitu – konkrétně pro Italský institut pro infekční nemoci a nadaci, která má za cíl předcházet onemocněním koronárních tepen.

Další článek: Mizérie Ferrari pokračuje i na domácí půdě

2. března | Výkonný ředitel Alpine Marcin Budkowski prozradil, že sprintové závody budou mít název superkvalifikace.
2. března | Alpine zítra uskuteční filmovací den v Silverstonu. S letošním vozem už jezdily také týmy McLaren, Red Bull Racing, AlphaTauri, Alfa Romeo a Williams. Naopak Mercedes chce vyjet až v testech...
2. března | Romain Grosjean si nasadil kameru na svou helmu a ukáže vám okruh Laguna Seca z vozu IndyCar. odkaz
2. března | Pro iOs už je aplikace k dispozici. Pro Android bude brzy. Jmenuje se Williams Racing AR Launch 2021.