Vettel není můj nepřítel, říká Webber

Mark Webber v rozhovoru pro Motorsport.com prozradil, že jeho vztahy s Vettelem jsou už dobré.
Vettel není můj nepřítel, říká Webber

„Bez ohledu na to, zda jezdí pro Red Bull nebo ne, myslím, že vztah zaznamenal velký pozitivní obrat,“ řekl Webber. „V dobách u Red Bullu jsme byli na území toho druhého, takže nebylo snadné situaci zvládnout. Já byl na konci své kariéry a Seb na začátků té své. Hodně jsme se toho o sobě naučili.“

„Teď jsem pryč z F1 a věci se rychle mění. Nemám mnoho nepřátel ve svém životě, pokud vůbec nějaké. Máme k sobě navzájem velký respekt.“

Mark Webber, který dnes hájí barvy Porsche ve WEC, nedávno napsal knihu, kde velmi detailně popisuje některé kauzy z dob u Red Bullu.

V rozhovoru prozradil, že původně knihu psát nechtěl. Nakonec ale chtěl popsat těžké období své kariéry. Zajímavé je, že před vydáním knihy mluvil s některými lidmi z Red Bullu, aby věděli, co mohou očekávat. Nemluvil ale s Christianem Hornerem.

„Mluvil jsem se Sebem a Dietrichem,“ řekl Webber.

Webber: Mohl jsem jít do Ferrari, chtěl to i Fernando  

Webber: Mohl jsem jít do Ferrari, chtěl to i Fernando  

Mark Webber prozradil, jak se zhroutil jeho vztah s Vettelem

Mark Webber prozradil, jak se zhroutil jeho vztah s Vettelem

Foto: Getty Images / Paul Gilham

Další článek: V Singapuru proběhla úprava tratě, má přinést více předjíždění

18:31 | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
18:30 | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
16. září | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.