Vettel kritizuje F1: Je to spíše show než sport

a on tu show živí... dyť každou chvilku dělá kolotoče :D

Ma neser masére, bo ti skočím holou prdelí do ksichtu !

Nechci se v žádném případě Vettela zastávat,to co předvedl v poslední GP rozhodně mu na reputaci nepřidalo, ale má pravdu, už jsem to tu párkrát psal. Jen to bohužel řekl ve velmi nevhodnou dobu. Co se jeho týče jsem přesvědčen, že chce už jen titul na Ferrari, aby si splnil svůj dětský sen, když na Ferrari vítězil jeho idol a závodnický vzor M.Schumacher. No a co se týče jeho titulů na RB, to je stejné jako Hamilton s Mercedesem. Taky přišel k hotovému skvěle postavenému vítěznému vozu. Řekl bych že zahájil takovou novou vlnu mistrů světa kdy se jezdec přímo nepodílí na vývoji a konstrukci od samého počátku svými poznatky a návrhy na úpravu toho či onoho na voze, protože to ani neumí, ale usedne rovnou do hotového a po drobných úpravách je to vítězný vůz, který pár sezón si drží prim. Tím posledním mistrem kdo tohle dělal a to velmi dobře si myslím byl M. Schumacher, který se podílel jak na reorganizaci Ferrari jako týmu, tak na samotné konstrukci a vývoji vozu od samého počátku a díky němu se Ferrari dostalo na vrchol a pár let tam bylo. To je to co mi dnes na mnohých jezdcích chybí a proč tvrdím, že praví závodníci už v F1 nejsou.

Hezky se nám Seb začíná vybarvovat a věřím že ještě neřekl poslední slovo. To bylo od něho keců před sezonou nakonec ho pojezdí nováček v týmu Místo co by šel do sebe tak vypouští do světa tyhle frustrované blafy ? I kdyby měl 100 krat pravdu což částečně má tak by raději měl držet tlamu a dokázat všem že je hoden jak svých titulů tak jedničky v týmu jako je Ferrari.

Fernando Alonso S-fann  |  04. 04. 2019 09:59

Fetl dostává náklep, Lecklerk s ním nechce “spolupracovat” jako Rohožka Kymy a ten respekt k němu taky ne. Tak kope kolem sebe, to má společného s Dondalem.

Anonymizovaný  |  04. 04. 2019 08:23

situace ve ferrari kdy dalsi spickovy pilot tvrdi, že je to show o houne?

Vodiska  |  04. 04. 2019 08:19

Vždy to byl a je závod konstruktérů kdy si to jezdci a fanoušci uvědomí? Ať jde do gp2 bude stastnej.

ve FERRARI udělali chybu! Vettel - Leclerc je nejhorší řešení, buď tam měl být Leclerc, ale bez Vettela, třeba s Kimim, nebo Vettel bez Leclerca, třeba s Giovinazzim. Takhle je to ve FERRARI hodně divoké, a zatím vidíme jen špičku ledovce problémů Ferka,.

kokot džambo

Sebastian Vettel jaroslavii  |  04. 04. 2019 03:28

Vettel je stale vyborny jezdec, jen by si mel s nekym promluvit.🤪

Lewis Hamilton sympaťák  |  04. 04. 2019 07:03

Třeba s tebou. Ale o čem? Možná bys ho vzal k vám do hospody mezi své kámoše na pokec ......

kmet F1  |  04. 04. 2019 03:17

No jistě, dokud on vyhrával, tak to byl sport. I když mnohokrát to jeho vyhrávání bylo na hraně. Jakmile ho začne porážet i jeho stájový kolega, tak je to podle "pana" Vetela show. Pořád tvrdím, že od vedení Ferrari bylo angažování Vetela chybou a že starý pán Enzo Ferrari by Vetela nikdy neangažoval.

Mongoose66  |  03. 04. 2019 23:59

Nějak nám Sebíku začínáš Alonzovatět...

S-ban  |  03. 04. 2019 22:59

Toyota Hilux je k dispozici. Vyžene po španělovi blechy a múže jezdit Dakar

Daniel Ricciardo vloPa19  |  03. 04. 2019 22:56

A o tu show se Seb stará vskutku bravurně. Nejen, že pokračuje ve svejch minelách, co předváděl loni, ale Leclerc ho v prvních dvou závodech předčil. Aspoň co se týká projevu. A jeho novej názor na formuli? Ve volnym překladu: "Liberty, vraťte zpátky čas, posaďte mě do dominantního Red-Bullu, jinak nehraju (😥)..."

když přendu, že má pasr pravdu..tak je na tym zarážející jenym jedno..a to že, vždycky totonc starý moudro vypotí, dyž jezdí totální pi.ču...poprvně dyž ho vykostil Ricci a včil dyž si ho porcuje jungálové hofírek z Moncla...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

At uz jde do pryc. Kdyz se mu ve F1 nelibi, tak at si najde jineho zamestnavatele.


1 2 3 4 5

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

11:48 | Mladík Red Bullu Patricio O’Ward, který v japonské super formuli nahradil Ticktuma, bude nahrazen Jurim Vipsem. #helmutovagelotinaa
17. října | Týmy zatím neschválily zavedení tří zkušebních kvalifikačních závodů v příštím roce. Je nutný jednomyslný souhlas.
16. října | Charles Leclerc má dnes narozeniny (22).