Vettel jezdil s monopostem ferrari na okruhu ve Fioranu (aktualizace)

Jasné ale poněkud chladné počasí ve Fioranu dnes narušil zvuk monopostu formule 1. Na okruhu nedaleko továrny Ferrari testoval Sebastian Vettel. Důvod je nejasný.
Vettel jezdil s monopostem ferrari na okruhu ve Fioranu (aktualizace)

Testování ve formuli 1 je velmi přísně omezeno. Na okruhu ve Fioranu se tak vozy formule 1 prohánějí jen velmi vzácně a automobilka ho využívá spíše k vyzkoušení svých sportovních vozů.

Sebastian Vettel dnes podle Motorsport.com usedl do vozu F14-T z roku 2014. Podle pravidel ve voze nesměly být žádné součásti pro letošní rok.

Podle webu se Vettel také zúčastní nadcházejícího testu Pirelli, který je zaměřen na pneumatiky do mokra. Na okruhu Paula Ricarda uvidíme kromě ferrari už jen vůz McLarenu a Red Bullu.

Aktualizace

Autosport uvedl, že podle mluvčího Ferrari se jednalo o test korelace se simulátorem. 

Foto: Getty Images / Clive Mason

Další článek: McLaren musel přes Vánoce tvrdě pracovat

12:48 | F1 má tento víkend volno, ale večer ve 21:00 se jede závod IndyCar na slavném okruhu Laguna Seca. Sledovat ho můžete prostřednictvím služby DAZN (stojí 39 Kč měsíčně).
17. září | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
17. září | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)