Vettel je už možná za vrcholem, říká Stewart

Pepino60  |  02. 11. 2018 08:06

Stewart to řekl naprosto přesně. Pokud pilot vidí před sebou situaci, která se zdá jen torchu riziková nemusí do ní nutně jít. A už vůbec ne pokud bojuje o titul a tento manévr by mu přinesl ztrátu. Předpokládám, že Vettel je profesionál, který dokáže během velmi krátkého času takovou stuaci vyhodnotit. Potom nechápu většinu jeho chyb. Ani výkon auta ani rychlost, ale právě promyšlenost situací před sebou a zbytečné neriskování za strany Lojzíka rozhodly nakonec o letošním titulu. Vettel by si měl pro příšti sezónu dát jedno velké předsevzetí: zkrotit svou zbrklost a jezdit více hlavou.

Sebastian Vettel Killa-Gorilla  |  02. 11. 2018 10:38

Vettel neni debyl aby to nevěděl ale je to závodní pilot nechce jezditt třetí nebo pátej chce vyhrát a někdy je to asi na škodu...

Pepino60  |  02. 11. 2018 13:56

Chce vyhrát, ale dělá proto minimum. Nechce dojíždět třetí nebo pátý, ale vždycky udělá takový kopanec, který ho na to páté místo odsune. Tuto sezónu jednoznačně po.ral!!! S takovým autem jaké letos měl se tituly vyhrávají a on tu šanci pustil a daroval zdůrazňuji ,,DAROVAL" titul Lojzovi. A já jsem mu naivně věřil, že ten titul letos dá a taky jsem mu ho přál. Ale tak, jak mně on na.ral, tak mně už dlouho nikdo nena.ral!!! Doufám, že se chytne za nos a ty zbývající dva závody zabere, aby alespoň ten PK Mercedesu vyfoukli a když už je vychlámaný Lojza, tak alespoň ať brečí ten úlisný Wollf. A jestli ani tohle nedokážou jsou to u mně sračky.

Sebastian Vettel Killa-Gorilla  |  02. 11. 2018 15:31

pytchoviny letos udělal ale neházel bych všechno jen na něho, tým to taky pěkně pos.. , a co se týče PK tak kolik bodů posbírá za poslední roky Seb na kterýho ted každej nadává a kolik Kimi kterej je za hrdinu když vyhrál jeden závod...

Pepino60  |  02. 11. 2018 18:53

Ale jo. To beru. I tým má své procento viny. Článek byl o Vettelovi, takže jsem hodnotil jej. Pokud bych měl zhodnotit i tým, tak říkám rovnou, že polovinu lidí bych okamžitě vyházal ven. To co např. provedli v Japonsku to je naprosto neomluvitelné!!! Když jsem viděl ty zelené proužky na pneumatikách musel jsem se rychle podínat ven z okna jestli mně nešáli zrak a nejsem barvoslepý. Ale záhy jsem zjistil, že asi ve Ferrari museli celou noc prochlastat a tak měli zatemněné mozky. No a v Singáči to o moc lepší nebylo s tou strategií. Monzu po.rali hned při kvalifikaci a pak to nastavení v závodě, které žralo zadní pneumatiky, jak mandelínka bramborovou nať. Letos prostě katastrofa. Kdybych měl tu možnost být v tom týmu vzal bych si do ruky nějaké důtky co se používaly na dobytek a práskal bych s nimi nad těmi jejich palicemi, aby pořádně makali. Jedna z monoha věcí, kterou Ferrari potřebuje je totiž zvednout celkově morálku, protože mi připadá, že poslední dobou to hodně odbývají. Možná si někdo řekne, že jsem až moc agrasivní, ale ku.va tu letošní po.ranou sezónu jim jen tak nezapomenu!!!

FoxPw  |  03. 11. 2018 11:13

Takže mají jet všichni ve vláčku, který byl dán ve výsledku kvalifikace (dost často to je tak v E-formuli). Každé předjíždění je rizikové a zvlášť některých "zaječích" pilotů.

Oganesson  |  02. 11. 2018 07:58

Vettel potřebuje aby Ferrari dominovalo , pak lidi nebudou mít takové řeči protože jeho chyby dokáže auto zamaskovat . Teď když záleží na každé chybě tak jde vidět že jako jezdec to nevytáhne . Jezdecky zklamal , rychlost má , ale pro boj o pozici má katastrofální instinkt . Leclerc může být jeho definitivním katem .

Všichni sou za zenitem, Vokurka, Kimi, Baričello, jen alík který má karijéru před sebou de dopyče!
To je nespravedlivé!

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

mně se líbi tato muzika, já mám rád big bít od podlahy, skíni se mě líběj...Oi! Oi! Oi!

opinena  |  01. 11. 2018 22:17

Votoč kalendář,Barik tuhle šarádu už nejezdí

Ayrton Senna milanek001  |  01. 11. 2018 22:53

No ale Lojza je buď na zenitu nebo ještě před nim - to je asi i pro tebe potěšující ?

FoxPw  |  01. 11. 2018 18:01

To jsou všechno jen plané kecy. Rozhodující je výkon auta v kvalifikaci. Kdyby Ham pravidelně startoval kolem 3. místa, tak by na tom taky nebyl nijak valně a občas by kupil chyby, hlavně kdyby musel dohánět bodovou ztrátu.

Ale on bodovou ztrátu doháněl. Třeba v Baku startoval druhý, v Monaku třetí, v Kanadě čtvrtý v Rakousku druhý Německu čtrnáctý v Monze třetí.

Pomozte vymýtit smrt z našich silnic. Jezděte po chodníku!

FoxPw  |  01. 11. 2018 19:06

Tak zatím měl v roce 2018 Ham pole position 9x a Seb 5x a vítězství v závodě měl Ham 9x a Seb 5x. To je ale náhoda. A to nemluvím, kde končil Bottas a kde Kimi.

Základem k úspěchu v závodě ale patří i zvládnutí kvalifikace. Neříkám že to Vettel neumí ale v tomhle je Hamilton prostě lepší.

Pomozte vymýtit smrt z našich silnic. Jezděte po chodníku!

FoxPw  |  01. 11. 2018 19:33

Pokud Seba porazí i lopata Bottas, tak to asi bude hlavně autem. Stálo by i srovnání pozice v kvalifikaci Kimiho a Bottase. Prostě kvalifikační mód má Mercedes jasně nejlepší a občas ho může použít i v závodě, když je delší rovinka a moc neztratí v zatáčce před rovinkou.

Pierre Gasly ameriko  |  01. 11. 2018 17:38

Ono až Seb příští rok bude mít titul i za pomoci Leclerka, tak ty Lewisové tituly dostanou taky jiný punc. Ale pro zdejší odborníky bude ten titul pouze autem, ne Sebem. Stejné by to bylo i letos. Seb o žádný kredit nepřišel, protože kdyby ten titul letos získal, tak by to bylo samozřejmně jen autem, určitě ne jeho prací. Takže Sebové tituly jsou a budou jen autem, ale prohry jsou jen jeho

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  01. 11. 2018 17:50

Tak co by pak měl říkat takový froté ručníček ??

Michael Schumacher ferrarista-Schumi  |  01. 11. 2018 18:46

Myslíš mistra hmotových tlumičů?

Kimi Räikkönen suprfunf1  |  01. 11. 2018 17:02

Celkem férové a neurážlivé zhodnocení..


1 2 3 4 5 6

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

10. prosince | Zajímavé. Podle webu odkaz míří bývalý šéf Porsche v LMP1 Andreas Seidl do vedení McLarenu.
7. prosince | Oprava: Gala FIA zdá se už teď. odkaz
6. prosince | Toto Wolff prozradil, že si při oslavách titulu poranil přední zkřížený vaz.
6. prosince | Jak se vám líbila letošní sezóna? Oznámkujte ji jako ve škole