Vettel je u Red Bullu velmi spokojený a nevidí důvod přemýšlet o změně

Sebastian Vettel kategoricky odmítl, že by mohl Red Bull opustit v příštích dvou letech. Po třech titulech nemůže uvažovat o odchodu.
Vettel je u Red Bullu velmi spokojený a nevidí důvod přemýšlet o změně

Letos se opakovaně objevovaly spekulace o přestupu Sebastiana Vettela do Ferrari v roce 2014 a některé zdroje dodnes trvají na tom, že německý závodník má předběžnou smlouvu s Maranellem.

Ale Vettel předčasný odchod znovu odmítl. "V tuto chvíli mám smlouvu, a vy to víte asi lépe než já, do konce roku 2014," připomněl. "Jsem velmi spokojený s tím, čeho jsme doposud dosáhli, a nemyslím, že je to všechno."

"Jsem spokojený a velmi odhodlaný dát vše, co mám, také v příštích letech s nimi. V tuto chvíli nevidím důvod přemýšlet o jiném týmu nebo něčem jiném. V této pozici jsem velmi spokojený. To, čeho jsme dosáhli, je neuvěřitelné."

V každém případě Ferrari prodloužilo Massovi smlouvu jen o rok, takže v průběhu příští sezóny přijde nová vlna spekulací o tom, kdo ho nahradí.

Diskuze (58) Další článek: Kobajaši získal od fanoušků v přepočtu už víc než 15 miliónů korun
10:50 | Podle novináře Erika van Harena je převodovka Maxe Verstappena v pořádku a nebude potřebovat výměnu.
20:45 | Druhý závod F2 vyhrál Piastri.
20:32 | Red Bull zdá se zvažoval žádost o přezkum situace ze třetího tréninku, kdy měl Hamilton ignoroval dvojité žluté... nakonec ale nic podávat nebude.
20:11 | Gasly dostal varování za zdržení Sainze.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink Verstappen
Kvalifikace Hamilton
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30