Vettel je u Red Bullu velmi spokojený a nevidí důvod přemýšlet o změně

Sebastian Vettel kategoricky odmítl, že by mohl Red Bull opustit v příštích dvou letech. Po třech titulech nemůže uvažovat o odchodu.
Vettel je u Red Bullu velmi spokojený a nevidí důvod přemýšlet o změně

Letos se opakovaně objevovaly spekulace o přestupu Sebastiana Vettela do Ferrari v roce 2014 a některé zdroje dodnes trvají na tom, že německý závodník má předběžnou smlouvu s Maranellem.

Ale Vettel předčasný odchod znovu odmítl. "V tuto chvíli mám smlouvu, a vy to víte asi lépe než já, do konce roku 2014," připomněl. "Jsem velmi spokojený s tím, čeho jsme doposud dosáhli, a nemyslím, že je to všechno."

"Jsem spokojený a velmi odhodlaný dát vše, co mám, také v příštích letech s nimi. V tuto chvíli nevidím důvod přemýšlet o jiném týmu nebo něčem jiném. V této pozici jsem velmi spokojený. To, čeho jsme dosáhli, je neuvěřitelné."

V každém případě Ferrari prodloužilo Massovi smlouvu jen o rok, takže v průběhu příští sezóny přijde nová vlna spekulací o tom, kdo ho nahradí.

Další článek: Kobajaši získal od fanoušků v přepočtu už víc než 15 miliónů korun

10:25 | Třetí současný jezdec pojede virtuální Le Mans. K Norrisovi a Verstappenovi (se stejným vozem) se připojí také Pierre Gasly, který bude v týmu třeba s Vergnem.
9:39 | Obrat McLaren Group v prvním čtvrtletí: 2019: 284 milionů liber 2020: 109 milionů liber
22. května | F1 potvrdila, že stále jedná s britskou vládou o pořádání závodů. Nyní je komplikuje nutnost karantény po přicestování do země...
22. května | Podle Sky Sports by se v Silverstonu mohlo jet později v létě, až skončí opatření (nutnost karantény po příjezdu do země). Šéf okruhu je v tomto optimistický.