Vettel je pod tlakem a Ferrari mu nepomáhá. Leclerc má čas, říká Villeneuve

Na slovákách píšou o Čárlsovi. A došlo k tomu, co jsem říkal. Dostal přes prsty a byla mu důrazně vysvětlena jeho pozice a situace.

To, že je Vettel pod enormním tlakem je fakt. Ale, že by z toho měl být pos**nej, to sotva. Lecklerk naopak pod žádným tlakem není, protože je nováček a moc zázraků se od něj nečeká. V tom má narozdíl od Vettela velkou výhodu a plně ji využívá a má díky i tomuhle zdánlivě navrch. Problém je spíš na straně vozů. Všichni a to jak v samotném týmu Fer, jezdci i novináři po testech ve Španělsku čekali, že pokud ne přímo porážet Mer tak, že mu Fer bude konečně letos vyrovnaným soupeřem, šampionát bude zase zajímavý a ono se naopak ukázalo, že budou soupeřit tak akorát s RB o druhé místo, zatím co Mercedesy si tento rok zatím jedou svoje blues na čele v úplném klidu. Možná má letos Fer rychlejší a výkonější vozy než Mer, jak se pořád píše, ale zároveň asi s tím mají nějaký velký problém aby to spolehlivě fungovalo a mohli celý ten potenciál vozu využít v závodě naplno a aby to hlavně vydrželo do cíle. Viz Lecklerk v Bah, kdy to zřejmě uštval a možná ukázal právě to co jsem tady popsal výše.

Příspěvek byl 2× upraven, naposled 25. 04. 2019 12:17

r126pkp  |  25. 04. 2019 11:24

Tři závody, třikrát TR. Ferrari Vettelovi nepomáhá absolutně vůbec.

Mika Häkkinen Poťo  |  25. 04. 2019 10:21

To co Leclerc předvádí musí každého fandu f1 chytit za srdíčko. Neuvěřitelně komplexní ... Námatkově si spomenu na Hama ... Neuměl manažment s pneu v začátcích své kariéry. Dneska je to šampion, ale Leclerc sedl do kokpitu ... 3 (!) závody a co předvádí ! Navíc jeho charakter ... Znalý si toho hned všimli (Wolfovi rozhovory). Čili mají vše v jednom "balíku". Jezdec par excellnece navíc marketingově se ukazuje top ! Tak schválně jak dlouho potrvá než to scuderie pakózy dojde. Jestli se v budoucnu nesejde u merglů spolu s Maxem. Teďka je to nepravděpodobné, ale kluk ukazuje mega talent, osobnost ... Lidi ho milují ... A jestli si s ním SF utře zadeli ... To ať se binoto zadusí boloňskejma nudlema.

Bože...🤦🤦 Další takový.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

tajemnyjezdec  |  25. 04. 2019 11:58

ja myslel, ze je to sarkasmus a ono ne, ono je to mysleno vazne

Nooo 😀

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Kimi Räikkönen Potooczech  |  25. 04. 2019 08:38

Ferrari letos Leclerca zařízlo 3x ze 3 závodů a i tak má Vettel jen o jeden bod víc a je před oběma i Max s jinam pomalejším vozem. Tak slabé vedení Ferrari už opravdu hodně dlouho nemělo a pokud se to rychle nezmění, tak na to velmi doplatí. Po testech pasováni do role favoritů. Po 3 závodech má Mercedes 3x double a Ferrari nedokáže ani bojovat o bod za nejrychlejší kolo. Letos je to vysloveně tragédie ze strany Ferrari. Chápal bych týmovou režii v druhé polovině sezony, ale zaříznout nadějného jezdce hned ve 3 prvních závodech, to je trochu moc. Jestli i v Baku vyhraje Mercedes a Vettel skončí před Leclerkem opět jen díky týmu, tak to nemá smysl letos sledovat. Mercedes bude mít titul v rekordním čase a sezona bude o ničem. Protože při běžném průběhu sezony půjde forma Ferrari mírně dolů, forma Red Bullu nahoru a v druhé polovině sezony budou mít problém dojet i před Maxem, natož nahánět Mercedes.

Kdy zařízlo Leclerka?

Aha , takže nic.

Kimi Räikkönen milanek001  |  25. 04. 2019 06:46

Bergr mi včera pomohl pochopit, jak stupidní je takovéto srovnávání jezdců - přesně jak to předvedl Nejlepší je na tom, že bych řekl přesně to co on v ničem jsem se od něj nelišil Senna-Haam i ti další. Ale uvědomil jsem si že ... "co jako se Schumacherem?" A uvědomil si stupiditu takovýdlech soudů .... Divím se že zrovna Berger tohle neví. Jak porovnat Laudu a Sennu, když oba byli zcela jiní? .... prostě o ničem a žak má pravdu nový Senna? .... Senna mimochodem měl z dnešního podledu "štěstí" že se zabil - jinak by mu nejspíš nějací doboví S-faniBerani předhazovali, že je dědek za zenitem, že si ho Madej Šumi maže na chleba jak pomazánku ....

Lewis Hamilton sympaťák  |  25. 04. 2019 06:20

Chudák Vettel, všichni mu ubližují. Je na to všechno tak sám, bez jakékoliv podpory. Ale on se nedá, on ještě všem ukáže co všechno dovede.

Pierre Gasly Ferda.  |  25. 04. 2019 06:29

Dyť se Vettelovi žádné příkoří neděje. Za všechno si může sám. Spíše by měl být Binottovi vděčný, že ho nesmetl ze stolu.


1 2 3 4 5 6

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

14:15 | FIA chystá tendr na dodavatele částí palivového systému. Je to další krok ke standardizaci některých komponent.
19. května | Program v Indianapolis zatím zastavil déšť. Je možné, že bude odložen na zítra...
18. května | V Praze až do neděle probíhá tradiční akce Legendy. Vidět můžete i vozy F1 nebo si vyzkoušet výměnu pneumatik. odkaz
18. května | Fast Friday: Alonso 24. a 77 kol. Nejrychlejší Conor Daly

GP Monaka 2019

Čtvrtek 23. května 2019
1. trénink 11.00–12.30
2. trénink 15.00–16.30
Sobota 25. května 2019
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 26. května 2019
Závod 15.10