Vettel je na křižovatce, říká Webber

Spekuluje se, že Sebastian Vettel zvažuje odchod z formule 1. Němec sám to popřel, ale spousta lidí si všímá, že čtyřnásobný mistr světa už dlouho není tím, kým býval.
Vettel je na křižovatce, říká Webber

Ferrari nemá ani letos na to, aby reálně bojovalo s Mercedesem. Titul se stájí z Maranella Vettelovi dál utíká a do týmu přišel Charles Leclerc. 

Vettel už stihl popřít, že by se chystal ve formuli 1 skončit, ale spousta lidí, kteří ho znají, si všímá dlouhodobějších změn v jeho chování.

„Ve formuli 1 je vše možné,“ reagoval Mark Webber pro Servus TV na dotaz ohledně možného konce Vettela.

„Je to matoucí, protože se častokrát zdá být hladový a agresivní a jindy zase vypadá uvolněný, když skončí na druhém nebo na třetím místě. Je to někdo, od koho neočekáváte, že s tím bude spokojený.“

„Potřebuje se rozhodnout, co chce v příštích několika letech. Je na křižovatce a to i psychicky. Jen Sebastian má odpověď. Jedna věc je však jistá: Ferrari se také musí zlepšit.“

Foto: Getty Images / Robert Cianflone

Další článek: Miluji Zandvoort, ale bude to druhé Monako, říká Russell

10:30 | 24. narozeniny dnes slaví Charles Leclerc.
15. října | Své kalendáře uveřejnily také F2 (celkem 14 víkendů) a F3 (celkem 9 víkendů). Termíny jsme doplnili do článku na webu.
15. října | Dnes zasedá Světová rada motorsportu. Mimo jiné bude schvalovat kalendář F1 pro rok 2022. Pokud to bude jako obvykle, bude zveřejněn pozdě odpoledne / večer.
14. října | Podle Racingnews365 nahradí loga Hondy na overalech jezdců a zadních křídlech vozů Red Bullu pro GP USA značka Acura, což je luxusní divize společnosti Honda.