Vettel draží místo na své poslední helmě. Může na ní být váš obličej

Sebastiana Vettela čeká v Abú Dhabí poslední závod kariéry... nebo alespoň současné fáze kariéry. Na jeho helmě může být vaše fotografie.
Vettel draží místo na své poslední helmě. Může na ní být váš obličej

Sebastian Vettel se především u Red Bullu proslavil tím, že velmi často měnil design své helmy. FIA podobné změny později omezila pravidlem, ale nedávno došlo k jeho zrušení, a tak se designy helem opět mění.

Čtyřnásobného mistra světa čekají poslední dva závody ve F1. Vettel sice úplně nevyloučil budoucí návrat, ale zatím to vypadá, že v Abú Dhabí absolvuje svá poslední kola v královně motorsportu. A na jeho poslední helmě můžete být i vy. 

Stačí se podívat na stránky s příznačným názvem finallap.de. Vettel na nich draží 1000 míst na své poslední helmě. Minimální cena je 50 euro. Každý se může zúčastnit dražby libovolného počtu míst. Pokud uspějete, musíte částku do dvou dnů od skončení dražby uhradit. Poté můžete nahrát svou fotografii a odstartovat se Sebastianem Vettelem do GP Abú Dhabí 2022. Dostanete také certifikát. Dražby končí ve čtvrtek ve 21:00.

„100 procent výtěžku půjde na dobrou věc a projekt, který je mému srdci blízký,“ řekl Vettel, který se v poslední době věnuje ekologickým projektům.

Další článek: Neweyho letošní pravidla nechávala chladným. Později jim ale přišel na chuť

Témata článku: , ,

Aktuality

21:27 | Turečtí fanoušci formule 1 během streamu na Twitteru vybrali 100 tisíc lir (120 tisíc korun) na podporu oblastí zasažených zemětřesením. Mercedes (automobilka) posílá milion euro. 
16:23 | Mercedes a Aston Martin testují v Jerezu pro Pirelli. Video... 
11:46 | Ferrari představí svůj vůz za týden. Jmenovat se bude Ferrari SF-23. 
10:03 | Alfa Romeo představuje letošní vůz: 

Začátek sezóny

Prezentace
Red Bull 3. února
Williams 6. února
Alfa Romeo 7. února
AlphaTauri 11. února
Aston Martin 13. února
McLaren 13. února
Ferrari 14. února
Mercedes 15. února
Alpine 16. února
Testy Bahrajn
1. den 23. února
2. den 24. února
3. den 25. února