Vettel: Chceme obhájit oba tituly

Po loňské dominanci teď dostal dvojnásobný mistr světa Sebastian Vettel malou spršku. Pilot ale věří, že spolu s týmem obhájí oba tituly.
Vettel: Chceme obhájit oba tituly

Sebastian Vettel si takhle úvod letošní sezony asi zrovna nepředstavoval. V obou dosud odjetých kvalifikacích se umístil šestý, v závodech získal jen osmnáct bodů. Po kolizi ve Velké ceně Malajsie pilotovi navíc ujely nervy a odnesl to Narajn Kartykejan.

Německý závodník ale věří, že jeho tým bude letos opět bojovat o oba tituly. "Přiznávám, že první dva závody nebyly úplně perfektní. Nebyly ale zas až tak strašné," sděluje své dojmy Vettel.

"Dokázali jsme, že umíme konkurovat nejsilnějším týmům, a to je velmi důležité. Pokud se dostanete do takového incidentu, jaký jsem měl já v Malajsii, pak jsme dokonce i my bezradní.  Takhle to ale prostě ve formuli 1 funguje."

Pro zbytek sezony je však dvojnásobný mistr světa optimistou: "Máme před sebou ještě osmnáct dalších závodů a uděláme všechno pro to, abychom obhájili oba naše tituly. Naprosto věřív v tým, auto i  v sebe. Máme před sebou ještě spoustu věcí, které musíme udělat, ale dokromady jako tým můžeme dosáhnout čehokoliv."

Další článek: F1 nezneužíváme, ozývá se z Bahrajnu