Vettel: Čekal jsem, že Verstappen zaútočí dříve

Vettel pro sebe závod rozhodl prakticky už na startu, kdyby nezavřel tak hrubě Kimiho, mohl Iceman obhájit druhý flek a krýt mu záda nebo i zdržovat další...takhle se za něj dostal Bottas a následný undercut jej připravil tak jako tak o výhru i kdyby nebylo vozů RB......

Jj je to tak . Dokážu pochopit že hájí svoji pozici , ale to jak zavřel Kimiho byl hnus. V tom je nepodobný Verstymu prostě jako by nikdo kolem něj neexistoval , kolega nekolega , kamarád nekamarád kolikrát už na toho vola Kimi doplatil ... Přitom mu mohl Kimi krýt záda a Ferrari ? Nic nového pod sluncem další prokaučovaný závod .

Sebastian Vettel BMWforever  |  15. 04. 2018 16:44

To je samé hrubé zavření kolegy. Kdyby to bylo opačně, tak by jsi psal že si Kimi hájil právem svoje první místo a Seb se tam nemá co cpát. Objektivita na nule.
Dnes měl RB štěstí na SC jako Seb v Austrálii a hotovo. Škoda že Kimiho nestáhli do boxů pro nové gumy taky jako RB. S Botasem by si poradil a byl by možná druhý.

Když jsme u té objektivity můžeš mi připomenout kdy tomu bylo opačně ? Kimi ať je jaký chce nikdy nebyl podrazák to se o Sebovi nedá říct ten půjde přes mrtvoly a kromě sebe ho nikdo nezajímá.

Sorry, ale pokud chceš PJ, tak musíš jet převážně na sebe. Kimiho nesejmul, místo mu nechal, takže ani Ferrari nemůže nic říct..když budeš hodný a obětavý a nebudeš mít ostrý lokty, tak to nikam nedotáhneš..ne v tomhle sportu.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

paradoxně si tím ale Vettel neposloužil...je pořád lepší mít za sebou Kimiho ( kterého by beztak tým nenechal jít dopředu) než Bottase, který by jej tak jako tak připravil o vítězství.

Kimi Räikkönen Icewoman  |  15. 04. 2018 19:06

Neposloužil, navíc tím manévrem otevřel dveře Bottasovi. Podobné překřížení jako v Singapuru, jenže tady mu Kimi uhnul.

Ferrarissta  |  15. 04. 2018 15:40

Vettel nám dnes ukazal že i z jasně vyhrané kvalifikace lze z jasně nejlepším vozem dokončit na 7místě- takto jezdí 4nasobný mistr světa a to ještě skřípnul týmového partáka na startu nemastnej výkon ani to nedokroužil, chce to lepší tymovou jedničku s tímhle materialem ten titul ferrari nedá

Ayrton Senna milanek001  |  15. 04. 2018 17:47

O Riciho jsem měl trošku strach - že ho Max až moc zajezí, ale je fakt super - tedy po dnešku, doufám, že i dál ... takže Rici ... místo jedničky klidně.
Jen fakt neni jasné kam jít a jestli vůbec někam, protože Býci ... to zas neni tak zlá sedačka

Pěkný průjem ti odkapává od huby.

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

Ayrton Senna milanek001  |  15. 04. 2018 17:54

(Vettel a celé Ferrari, jak zas dnes ukázali, že mysleji zcela jen na jedno auto ... Mercedes se určitě zlepší, Redbullu sice dojdou PJ a bude mít pentle, ale taky se zlepší.... To je fakt otevřené a MS může vyhrát docela dost lidí (nechci přímo říct že Kimi, neb toho Ferrari nechá na holičkách a Botas se mi zdá, že dnes sice měl smůlu, ale ... prostě nevyhrál a Ham se vrátí a ten vyhraje
Ale zpět k Sebovi ... on prostě má povahu snaživou ale ... na to že je 4 násobný mistr ... je celkem špatnej - Ham je o hodně klidnější A nemluvě o jezdcích ze starší školy.... Třeba Hama posunul Lauda? :)) - něco na něj přenesl, aby občas i přemýšlel a počítal a nesnažil se jen honem skřípnout parťáka ... aby honem vyhrál...

Pepino60  |  15. 04. 2018 17:59

Hele Ty ,,Ferrarissto." Nejsi poněkud nemocný? Díval jsi se vůbec na závod??? Pokud ano, tak jsi musel vidět, že ten magor Emil nabral Vettela a dost mu poškodil auto.

Každá bedna se počítá a je škoda toho Bahrajnu, tam to taky vypadalo na bedýnku!
Na titul to letos nevypadá, tak snad se svým bývalím kamarádem Fernandem nám ukážou pěkný souboje v PJ, PK, PKD, OKD, WBO, UFC a KFC.
Škoda že Kimi nejezdí to WC, tam by to taky bylo pěkný!

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Ayrton Senna milanek001  |  15. 04. 2018 15:20

Já bych to ještě nezahazoval. Zdá se mi, že Kimi kupodivu útlak snáší dobře a pořád se snaží - protože má super auto - a sice ztrácí, ale po dnešku je to lepší než se čekalo TJ. on to ještě nemá vyhrané ani Vokurka - dneska to bylo jeho a nemá nic, takže .... se zase začne na novo
Nejlepší bylo jak říkal, že ho Verstapen měl předjet dřív - respektive, že ho čekal dřív ... ten je kouzelnej asi nejezdí autem a neví že to se stává celkem často že je někdo za váma a pak vás sekne zrovna když .... :) ... no vtipkuju - ale když ho čekal, tak mohl ještě chvíli čekat zas tak dlouho to max neodkládal, ale okurka si prostě zas vymýšlí nesmysly

Pepino60  |  15. 04. 2018 12:49

Tak on za to ani v podstatě to prase Emil nemůže poněvadž piliny v jeho krabici, kterou má na krku mu nedovolují žádnou mysl. Ovšem musím také vzkázat na adresu Ferrari, že hlavní příčinou tohoto katastrofálního scénáře je blbost jejich stratégů. Kdyby totiž povolali Vettela do boxů o kolo dříve Bottas by ho nepředjel a on by se nedostal do blízkosti trotla, který neumí jezdit. A kdyby navíc zavolali Kimiho při SC, tak to bylo v kapse zcela. Mercedes nebude problémy s pneumatikami řešit moc dlouho a než by využili jejich nynější nevýhody a najeli si nějaký ten náskok, tak dělají přesný opak.

Karma fetle, karma!
Neměl si zavřít na startu Kimiho!

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Sebastian Vettel kuna0131  |  15. 04. 2018 15:04

jaká karma,byl to normání obraný manévr který by udělal každý jiný na jeho místě

Sebastian Vettel kuna0131  |  15. 04. 2018 15:05

závody nejsou od toho,aby si každému uchýbal a řekl,jed přece ti nebudu dělat problémy

Fetl to zavřel jak výčepák hospodu a tím uvolnil místo pro leklou rybu z leva.
A navíc je to tým.
A kámoši.
A jánevim co ještě!

prof. PhDr. Tomáš Moudrý DrSc. Ten, co sežral hrnec Moudrosti a pak si ještě přidal. A pak zase a zase a zase...

Lewis Hamilton Berhof  |  15. 04. 2018 12:22

" řekl Vettel, který si i přesto drží stále náskok 11 bodů na čele průběžného pořadí."
54-45=9 ne 11


1 2

Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.