Vettel body nezapíjel. Z Monaka jel domů na očkování

Sebastian Vettel získal první body pro Aston Martin. Příliš mnoho času na oslavy ale neměl. Krátce po závodě odjel domů. Čeká ho očkování.
Foto: Getty Images / Mark Thompson
Vettel body nezapíjel. Z Monaka jel domů na očkování | Foto: Getty Images / Mark Thompson

Část paddocku formule 1 využila nabídky a nechala se očkovat v Bahrajnu během předsezónních testů a prvního závodu. Sebastian Vettel čekal, až na něj přijde řada doma.

Podle německého Bildu se už hodinu a půl po závodě vydal domů. Dnes ho totiž čekala první dávka očkování proti nemoci COVID-19.

Vettel bydlí ve švýcarském Kreuzlingenu, takže ho čekala cesta dlouhá 650 kilometrů. Za volantem se mohl v případě potřeby vystřídat s otcem Norbertem, který ho v Monaku doprovázel. Vettel dal kvůli ochraně klimatu přednost autu před letadlem. 

Nebyl tam ani centimetr, ale bylo to férové, říká Gasly o souboji s Vettelem

Nebyl tam ani centimetr, ale bylo to férové, říká Gasly o souboji s Vettelem

Další článek: Dusno v Baku? Wolff hrozí Red Bullu protestem i soudem

12:48 | F1 má tento víkend volno, ale večer ve 21:00 se jede závod IndyCar na slavném okruhu Laguna Seca. Sledovat ho můžete prostřednictvím služby DAZN (stojí 39 Kč měsíčně).
17. září | Vůz Alfy Romeo z roku 2018 se přesouvá. Nyní je k vidění v Brně u čerpací stanice Benzina Bystrcká 1276/36b. Bude tam do 23. září. Pak zamíří do Ostravy.
17. září | Potvrzeno... Turecko už není na britském červeném seznamu. Závod v Istanbulu se tak může konat...
17. září | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)