Vettel body nezapíjel. Z Monaka jel domů na očkování

Sebastian Vettel získal první body pro Aston Martin. Příliš mnoho času na oslavy ale neměl. Krátce po závodě odjel domů. Čeká ho očkování.
Foto: Getty Images / Mark Thompson
Vettel body nezapíjel. Z Monaka jel domů na očkování | Foto: Getty Images / Mark Thompson

Část paddocku formule 1 využila nabídky a nechala se očkovat v Bahrajnu během předsezónních testů a prvního závodu. Sebastian Vettel čekal, až na něj přijde řada doma.

Podle německého Bildu se už hodinu a půl po závodě vydal domů. Dnes ho totiž čekala první dávka očkování proti nemoci COVID-19.

Vettel bydlí ve švýcarském Kreuzlingenu, takže ho čekala cesta dlouhá 650 kilometrů. Za volantem se mohl v případě potřeby vystřídat s otcem Norbertem, který ho v Monaku doprovázel. Vettel dal kvůli ochraně klimatu přednost autu před letadlem. 

Nebyl tam ani centimetr, ale bylo to férové, říká Gasly o souboji s Vettelem

Nebyl tam ani centimetr, ale bylo to férové, říká Gasly o souboji s Vettelem

Další článek: Dusno v Baku? Wolff hrozí Red Bullu protestem i soudem

23:36 | Marcus Ericsson vyhrál závod IndyCar v Detroitu. Pomohla mu nehoda Grosjeana. Pro Ericssona je to první vítězství od roku 2013 (GP2).
21:14 | Jedna z nejhorších věcí, které se mohou v motorsportu stát... zaseknutý plynový pedál. Felix Rosenquist je při vědomí a snad ok. odkaz
11. června | McLaren od roku 2022 vstoupí do série Extreme E.
11. června | Otec Antonia Giovinazziho Vito řekl pro La Gazzetta dello Sport, že jeho syn v minulosti dostal nabídku od Mercedesu. Měl se stát třetím jezdcem Mercedesu ve F1 a jezdit v DTM. „Ale má rudé srdce a udělal volbu, kterou považoval za správnou.“