Verstappena srovnávají s Maldonadem. Je to nevhodné, říká Venezuelan

Není to můj favorit....ALE když si vzpomenu na Schumiho za mlada...... Senna by mohl vyprávět😀věřím že má mistrovský potenciál, ale chybí mu skromnost.

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Dokud se bude držet toho motokárového stylu, nedokáže nic.

A víš o tom že právě díky tomuhle stylu je tak rychlej na vodě??

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

To Mexiko mě velice zajímalo, tak jsem se pokoušel vypátrat názory lidiček, kteří o tom něco vědí. V podstatě každý se vyjádřil, že to není styl, ale obyčejný hazard, který vyjde, a nebo ne.
Tady by člověk mohl obdivovat odvahu... pokud nebereš v úvahu životy jiných jezdců a diváků... no

karelse

... věř, a víra tvá tě uzdraví...

karelse

„Max je fantastický jezdec,“ řekl Maldonado. /// Ten je tak fantastický, že je téměř v každém závodě kolem něj nějaký problém.

Kimoa  |  09. 05. 2018 10:54

Pastor byl super pilot. Závodil i v pit lane. Za mu patří ucta a dík, protože to dokáže jen skutečný závodník.

Myslis kdyz obdrzel penalizaci prujezdu pitline zatimco si odpykaval trest prujezdu boxy za speeding v pitline? :D

Měl jsem pravdu, reagovat na tebe je ztráta času.......... https://f1sport.auto.cz/clanek/wec-alonso-buemi-a...

Michael Schumacher = na věky nejlepší.

Tak jsi normalni? O den pozdeji na me zareagujes a cekas ze to kazdy den nekolikrat prolezam jestli nahodou nekdo neco nepridal? :D Jezis marja, uz se konecne prober a prestan se chovat jako dement. To, ze jsi mi tam odpovedel se da napsat i normalne. Odpoved tam mas...

CerVus F1  |  09. 05. 2018 09:41

No, v měčem má pravdu. Frackův problém je (byl) v tom, že ho vytáhli pomalu z motokár přímo do F1 aniž by získal zkušenosti a trochu opatrnosti nabrané levnějšími havárkami v menších rychlostech. Asi to má i své klady. Díky tomu se jezdec do soubojů vrhá dravěji, protože netuší jaké to je se pořádně vybourat nebo zranit.
Na druhou stranu už je Fracek v F1 nějaký ten pátek, takže tyhle výmluvy na něj tuhle sezónu nejdou aplikovat. On je prostě jen rapl za volantem a srovnání s Pastorem je správné.

Ondrej_V  |  09. 05. 2018 09:31

Souhlas, je to nevhodné. Verstappen vyhrál... tři GP? Maldonado jednu.

Jenže Pastor porazil v přímým souboji na domácí dráze Fernanda Alonsa na mnohem lepším Ferrari a ještě Pastorovi zmršili poslední pitstop..takže Pastorova výhra vydá za 10 Verstapenových...

RIP F1 2008 | Obrigado Felipe 2002-2017

Kimoa  |  09. 05. 2018 10:53

V jakém voze zvítězil Max? V jakém voze zvítězil Pastor?

Znalosti máš, řekl bych, že i větší nežli já, ale nebuď takovej suchar. Jo, máš recht, tři GP - Španělsko 16 a Malajku s Mexikem 17 Marmeláda si ji poctivě vybojoval. Ty Beďarovy jsou takový umělý výhry. Hlavně ta první. Nemůžu si pomoct. Rychle ho hned dát do F1, pak hned najít záminku pro dosazení do RB (Maxíček by měl Kvítkovi líbat ruce nohy, jinak smrdí v STR doteďka, protože Sainzík mi přišel lepší) a hned ho nechat nějak vyhrát (naštěstí to klaplo hned v první GP za RB). Tadá a máme hvězdu hvězd. To se mi nelíbí. Ale je to tak. Výsledek téhle belgicko-holandské rychlokvašky vidíš nejen ty, ale i celý limotým každý závod v podobě aut na náhradní díly. A hlavně Pastorek jezdil za týmy, kde jeho excesy týmu neškodily a když, tak jen v podobě jednotek bodů (snad vyjma Monaka 11 (12?), kde ten tehdejší williamsácký krám dotáhl na asi na 6.místo, což byl pro Willíky tou dobou luxus par excellence, aby to pár kol před koncem napíchnul do Saint Devote). Maxíkovy kraviny stojí tým desítky bodů, který pak v bitvách s Mercedesem a Ferkem chybí. Jen Ázer stál RB dobrých dvacet možná pětadvacet kousků.

Divák F1 od r. 2001 | #26 Daniil "Torpedo" Kvyat | Katherine Legge (2006-21 - fanda již 16 let)


1 2