Verstappen narušil svatbu. Red Bull po Česku a Slovensku řádil s RB7 v Palermu

Red Bull navštívil se svým vozem RB7 další destinaci. Před závodem v Monze řádil na Sicílii.

Po návštěvě Česka a Slovenska zavítal Red Bull do sicilského Palerma, kde před Grand Prix Itálie natočil další road trip s názvem „Ciao Palermo, Monza is calling“. Za volant vozu RB7 usedl Max Verstappen. 

Road trip začíná na slavném trhu Ballarò. RB7 poté projede úzkými uličkami malebného města, než se dostane na širší bulváry, včetně Via Vittorio Emanuele, která protíná historické centrum.

Poté se vydá přes barokní náměstí Quattro Canti směrem k Porta Felice a promenádě Foro Italico. V klipu se objeví hvězda YouTube Jakidale. Vůz formule 1 poté navštíví pláž Mondello, kde se potká s mistrem světa ve Wakeboardingu Massimilianem Piffarettim.

Další článek: Sainz si pochvaluje progres Ferrari, Leclerc lituje problémů s motorem

9:27 | Narozeniny dnes slaví Esteban Ocon (25) a také Damon Hill (61)
20:24 | Kvjat v Magny-Cours testoval s Alpine pneumatiky pro příští rok (do mokra a přechodných podmínek). Včera odjel 91 kol, dnes byl test zrušen pro technické problémy.
19:18 | Ještě to není oficiální, ale podle The Times bude Turecko vyřazeno z červeného britského seznamu, což znamená pro britské zaměstnance týmů a F1 mírnější režim po návratu. GP Turecka by se tak na začátku října měla konat.