Verstappen je po pátečním kolapsu v pořádku

V Malajsii jsou velmi vysoké teploty přes 30 stupňů. Pro jezdce je to jeden z nejnáročnějších víkendů v roce. Max Verstappen měl v pátek menší zdravotní problémy.
Verstappen je po pátečním kolapsu v pořádku

Objevily se informace, že měl Verstappen po prvním pátečním tréninku „kolaps“. On sám ale své problémy trochu bagatelizuje.

„Myslím, že jsem po prvním tréninku vystoupil z auta příliš rychle,“ uvedl pro Dutch TV. „Měl jsem trochu mžitky před očima, takže jsem si musel na chvíli sednout. Ale ve druhém tréninku už nebyl vůbec žádný problém.“

Red Bull vypadá v Malajsii opět velmi silně a to nejen v závodní simulaci, ale také v času na jedno kolo. V posledním tréninku skončil Verstappen na druhém místě. Reálnější ale bude nejspíše souboj s Ferrari o druhou řadu.

Foto: Getty Images / Mark Thompson

Diskuze (8) Další článek: Poslední trénink v Malajsii ovládl Hamilton, Verstappen druhý
21:03 | Albon bude jezdit s číslem 23.
11:42 | Max Verstappen lituje, že si nikdy nezazávodil s Fernandem Alonsem. V době, kdy přišel do F1, měl už Alonso nekonkurenceschopné auto.
15. prosince | Da Costa získal pole position pro první závod formule E, Vandoorne pátý, Massa po červených vlajkách devatenáctý. Závod od 13:00 na Eurosportu.