Verstappen bude ignorovat Netflix. Drive to Survive podle něj neukazuje realitu

Nechápejte to špatně, Max jenom dopředu diktuje pravidla: jen to co já chci, jinak nehraju! Že by někde nevystrčil rypák je naprosto vyloučeno. V historii neexistuje jezdec, který by měl takto bohatě vypracovanou a zaplacenou PR podporu. Už je to ale dost obehrané. Podívejte se na dnešní články... a důvod? Urazil se jako malej kluk a nejezdil., prostě mediální hvězda, božský talent, miláček jednodušších. Když člověk za pět let s takovou podporou neudělá to co slibuje, měl by alespoň držet hubu.

karelse

Chce snad povedat, ze nie je bezohladny? Nemusim pozerat Drive to Survive, aby som to postrehol. Staci citat jeho vyjadrenia. Nehovoriac o tom, ze jeho ego a ista arogancia boli viditelne este predtym ako sa prva seria Drive to Survive vobec zacala natacat.

kapkydonosu  |  22. 10. 2021 12:12

A kdo z nich tam není namyšlenej? Max jen není připos*anej a říká, co si myslí. Navíc se nes*re do žádných aktivistických hovadin a nepředvádí se. A drive to survive je podle mě taky sr*čka na efekt pro 13letý děti, s pravou f1 to nemá nic společnýho.

Je rozdiel hovorit to co si myslis a byt arogantny spratek.

kapkydonosu  |  21. 10. 2021 18:49

Max je prostě největší frajer současný gayský f1, na trati i mimo ní. Kdo z ostatních pilotů by si tohle troufnul říct?

Možná i další z mladíků si to myslí ale Max má koule to říct