Verstappen bude ignorovat Netflix. Drive to Survive podle něj neukazuje realitu

Netflix také v průběhu letošní sezóny natáčí další díly Drive to Survive. Účast Maxe Verstappena bude v nové sezóně zřejmě omezená.
Foto: Getty Images 
Verstappen bude ignorovat Netflix. Drive to Survive podle něj neukazuje realitu | Foto: Getty Images

„Chápu, že je třeba to udělat, aby se zvýšila popularita v Americe,“ řekl Max Verstappen agentuře AP o Drive to Survive.

„Ale pokud jde o mě jako jezdce, nerad jsem jeho součástí. Ukázali několik rivalit, které neexistují. Předstírali je. Rozhodl jsem se, že se toho nebudu účastnit a nebudu jim poskytovat žádné rozhovory. Pak už nebude co ukazovat.“

„Nejsem zrovna typ člověka, který by rád předváděl dramatickou show, chci jen fakta a skutečné věci, které se dějí.“

Nejoblíbenějším jezdcem je Max Verstappen, týmem McLaren

Nejoblíbenějším jezdcem je Max Verstappen, týmem McLaren

I když bude Verstappen Netflix ignorovat, v sérii se nejspíše objeví – téma rivality mezi ním a Hamiltonem je samozřejmě ústředním motivem sezóny. 

Podle Verstappena se určitě objeví pár dramatických momentů. Kolizi z Monzy tím však nemyslel. „Jednou jsme do sebe při chůzi narazili, takže to tam pravděpodobně bude.“

Na Drive to Survive si Verstappen stěžoval už vloni. „Problém je v tom, že vás vždy představí tak, jak chtějí, takže ať řeknete cokoli, budou se snažit, abyste vypadali bezohledně nebo se snažit, abyste... cokoli se hodí do příběhu seriálu,“ řekl tehdy.

Diskuze (6) Další článek: Nejoblíbenějším jezdcem je Max Verstappen, týmem McLaren
16:06 | Příští týden proběhnou v Abú Dhabí testy 18palcových pneumatik ale také testy juniorských jezdců. Robert Švarcman bude jezdit s Haasem ale také s Ferrari (tam společně s Fuocem).
14:49 | Uveřejněna startovní listina pro rok 2022: Kuan-jü Čou s číslem 24, Ferrari zatím bez Mission Winnow a Red Bull / AlphaTauri s motory Red Bull Powertrains.

GP Abú Dhabí 2021

Pátek 10. prosince 2021
1. trénink 10.30–11.30
2. trénink 14.00–15.00
Sobota 11. prosince 2021
3. trénink 11.00–12.00
Kvalifikace 14.00–15.00
Neděle 12. prosince 2021
Závod 14.00