Vergne nastoupil k Ferrari

Jean-Eric Vergne je po závodě formule E v Buenos Aires zpět v Evropě a zamířil hned do Maranella, kde včera nastoupil jako testovací jezdec.
Vergne nastoupil k Ferrari

Vergne byl představen jako rezervní a testovací jezdec na sklonku loňského roku a sám doufá, že na současné pozici nebude dlouho. Rád by nahradil za rok Räikkönena.

Nahradí Vergne příští rok u Ferrari Räikkönena?

Nahradí Vergne příští rok u Ferrari Räikkönena?

To je ale ještě hodně daleko, momentálně se tak Vergne musí soustředit na práci v simulátoru. „První den v pozici zaměstnance Ferrari je něco zvláštního,“ řekl Vergne pro oficiální stránku Scuderie. „Ale už včera v noci jsem si udělal krátký výlet po Maranellu a uvědomil si, že je to město, které dýchá a žije Ferrari. Letos budu hodně pracovat na simulátoru, takže první seznámení s ním bylo hodně užitečné. Znám Sebastiana Vettela a Kimiho Räikkönena a už nemůžu dočkat, až s nimi budu moci pracovat.“

Vergne si možná zazávodí. Za sebou už má dva závody ve formuli E a existuje velká šance, že by tam mohl dokončit sezónu.

Další článek: Praktiky FIA: Schumacher jako záminka pro mstu Hartsteinovi?

18:20 | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.