Velmi tvrdě pracuji na svém návratu, vzkázal Kubica fanouškům

Robert Kubica pokračuje v rehabilitaci a nepřipouští si jinou budoucnost než v roli závodního jezdce. Na konci léta by měl padnout definitivní termín jeho návratu.
Velmi tvrdě pracuji na svém návratu, vzkázal Kubica fanouškům

Kubica prodloužil smlouvu se svým osobním sponzorem Lotto a při této příležitosti napsal vzkaz fanouškům, který v polské televizi TVN24 přečetl jeho manažer Daniel Morelli.

"V Polsku se říká, že skutečné přátele poznáte až v nouzi," napsal Kubica. "Chci se vrátit na dráhu ještě silnější a velmi tvrdě pracuji na svém návratu zpět za volant."

Kubica měl nehodu v rallye v únoru a tehdy lékaři řekli, že první odhady o jeho případném návratu do závodů učiní až na konci léta. Podle Morelliho budou moci být tou dobou mnohem konkrétnější.

"V této chvíli je vše ve stádiu očekávání a spekulací, protože není možné dostatečně předvídat, jak bude nadále probíhat Robertův návrat do plného zdraví," řekl. "To, co se děje nyní, je víc než uspokojující a jsme optimisty, co se týče budoucnosti."

"Pokud vše bude pokračovat tak jako nyní, budeme schopni už v srpnu, nejpozději začátkem září stanovit pevný termín návratu na dráhu. Není ale kam spěchat, protože je jasné, že Robert v letošní sezoně mistrovský titul už nezíská. Proto tu týdenní zpoždění nehraje žádnou roli."

Další článek: Prezident Ferrari: Letošní auto se nám nepodařilo, ale naděje umírá poslední

18:07 | Norris dostal za nájezd do boxů jen napomenutí. Sportovní komisaři přihlédli k podmínkám na trati.
17:31 | Pokud se díváme správně, tak by měl Stroll i přes penalizaci zůstat 11.
17:30 | Lance Stroll dostal penalizaci 10 sekund a 2 trestné body za kolizi s Gaslym.
16:25 | Norrisovi hrozí penalizace za špatný vjezd do boxů. V 16:45 půjde kde sportovním komisařům.

GP Ruska 2021

Pátek 24. září 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Bottas
Sobota 25. září 2021
3. trénink zrušen
Kvalifikace Norris
Neděle 26. září 2021
Závod Hamilton