Velmi silně mi připadá, že dělají něco, co se nesmí, říká Jos Verstappen o Mercedesu

Velmi silně mi připadá, že Horner se starým Verstappenem by mohli psát pro bulvár.

romanleitgeb  |  20. 11. 2021 17:15

To jsou přesně ty jeho jedovaté flusy, pro které se s ním v době, kdy závodil nebavil ani patník u trati. Plus k tomu jeho prasácký a bezohledný styl závodění. Nikdy nedosáhl žádného úspěchu, zato havárií měl požehnaně. Po skončení jezdecké kariéry byl obviněn z domácího násilí, údajně dokonce autem najel do svojí bývalé přítelkyně. Když bylo potatěnému Maxovi 15, tak jej po prohraném motokárovém závodě tento povedený papínek vysadil na benzince, aby šel domů pěšky.

Mě zase ale přijde, že oba Verstappenové i Red Bull vyšilují proto, že opět ztrácejí nadvládu, a kopou okolo sebe jako malé dítě když mu seberou hračku... A že zrychlil jenom Hamilton? Valtari už letos nic nezíská ani neztratí, sezóna je pro něj už uzavřená, a tak se nehoní a jede prostě na pohodu. Můj osobní názor.

Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.

Tohle, i s tím bezmozkovým pazgřivcem nám byl čert dlužen. Jsou jako lejno na košili.

karelse

The Law  |  20. 11. 2021 14:14

Mercedes podváděl celou turbo-hybridní éru, koneckonců ty pravidla byly napsané přesně pro jejich motor, díky zkorumpované FIA

Tyhle motory nejvíc prosazoval Renault - původně jako čtyřválce - dokonce vyhrožoval, že bez jejich zavedení přestane do F1 dodávat motory. Změnu na šestiválce prosadilo Ferrari. Mercedes měl o tuhle specifikaci motoru ze všech motorářů nejmenší zájem. Tvoje nenávist je sice hezká, ale v příspěvku nemáš ani slovo pravdy.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Mercedes měl u tuhle specifikaci motoru nejmenší zájem a proto, podobně jak Renault, vyhrožoval, že z F1 odejde, jestli se ty motory od roku 2014 nebudou používat.To asi proto, že na těch motorech Mercedes makal už od roku 2007.Si pamatuješ jen to, co se ti hodí do krámu, že?😉💩

I kdyby na tom Mercedes pracoval od roku 1950, tak by mu to bylo houby platné, protože na nátlak Ferrari se v roce 2012 rozhodlo, že místo řadového čtyřválce bude vidlicový šestiválec, takže se jedná o absolutně jinou konstrukci. Současný design motoru vůbec nevychází z přání Mercedesu.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

Plácáš nesmysly.To nemění nic na tom, že Mercedes odchodem z F1 vyhrožoval.Na tom motoru Mercedes dělal s Cosworthem, díky kterému Mercedes v kvalifikacích spaloval olej po galonech.😘

Ty plácáš nesmysly. Zopakuju ti to znova - Mercedes chtěl jiné motory. A to, že roky připravoval řadový čtyřválec (a je jedno, s kým na tom spolupracoval), mu bylo k ničemu.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

-žabák-  |  20. 11. 2021 13:24

To je zmrdek ... to jsou kecy... prostě řekni třeba: " mají nelegální křídlo" a můžeme se bavit zdali ano či ne, ale silně něco vokecávat je o houně.

pilot f1  |  20. 11. 2021 12:35

Takovej pocit mam od prichodu tveho synacka

Tony70  |  20. 11. 2021 12:12

Bohužel, je víc než jasné, že osmý titul "utlačovaného dreda" je v současné pokřivené společnosti na pořadu dne a určité skupiny už se třepou a dělají vše, aby se tak stalo! Je naprosto do oči bíjící, jak velký rozdíl je mezi Mercedesem a zbytkem "světa" ... Taky si nelze nevšimnout, že křivák Wolff v Brazílií ani nepípnul a trest okamžitě přijali se "staženým ocasem"! Proč asi, že?

Letos dělá FIA vše pro to, aby vyhrál ten holandský paznecht, pro byznys by změna na čele byla dobrá.

Alonso je nejlepším jezdcem současnosti, zjistili vědci

schumi71  |  20. 11. 2021 13:09

Krasne napísané hold politika a peniaze vladnu a je to skutočne bijuce do očí až moc


1 2 3

20:52 | Podle Ferrari nehodu Leclerca přežilo šasi i pohonná jednotka.
17:51 | Nejen týmy a jezdci. Na Franka Williamse bude vzpomínat i F1. V neděli v 17:20 minutou ticha, v 18:00 se pak po okruhu projede vůz FW07. Start závodu je v 18:30.
12:59 | Logan Sargean v tréninku F2 jako první pokřtil zdi v Džiddě. Jezdec ok, červené vlajky.
2. prosince | V Saúdské Arábii bude v roli safety caru a medical caru opět Aston Martin. Tentokrát však nebude mít britskou závodní zelenou ale světlejší odstín inspirovaný vlajkou Saúdské Arábie.

GP Saúdské Arábie 2021

Pátek 3. prosince 2021
1. trénink Hamilton
2. trénink Hamilton
Sobota 4. prosince 2021
3. trénink 15.00–16.00
Kvalifikace 18.00–19.00
Neděle 5. prosince 2021
Závod 18.30