Velkou cenu Ruska vyhrál po týmové režii Lewis Hamilton

bazi F1  |  02. 10. 2018 13:11

prosím vás kdo viděl to předjetí Vettela Hamiltonem tak musel vidět že to nebylo o pilotovi ale o autě !!!!Tak co se pořad tady rozplíváte a hlavně se už vy.......na M.Schumachera je to ikona F1a to tady nikdo nezmění!!!!!!!

Jamesf608  |  02. 10. 2018 17:14

To předjetí byla paráda dobrej attack , kdo umí umí, není to vždy o autě... U Lewise to platí dvojnásob

Macíček  |  30. 09. 2018 21:39

Předpokládám, že na výsledky závodů F1 lze u sázkových společností sázet. Jak to ovšem s takovýmito sázkami je, když v průběhu závodu někdo "aktivuje TR" a rádiem zavolá vedoucímu závodníkovi, že má svou jistou první pozici nekomu přenechat?
To jako vyhrají všichni ať vsadili cokoliv s kurzem 1?
Pffff....

arturo  |  30. 09. 2018 22:47

No to musí asi sázkař zohlednit tuhle možnost ve svém tipu ..podobně jako déšť nebo SC..
Prostě nesázet týmovou dvojku na vítězství v době, kdy jednička potřebuje každý bod Leda s předpokladem, že týmová jednička nedokončí závod

F1Krokodýl  |  30. 09. 2018 20:42

Ferrari zdá se bylo zbaveno veškerých trumfů. Kde měl Vettel s nejlepším Ferrari sbírat náskok tak selhal, za to teď Hamilton s Mercedesem maximalizuje úplně vše 🏆

ameriko  |  30. 09. 2018 20:51

A na to jsi přišel sám, piškote?

arturo  |  30. 09. 2018 22:50

Že je Ferrari nejlepší je bohužel jen takový blud.. Někde je sice rychlejší na rovinkách, ale to není všechno..
Mercedes stále dominuje, jak technicky, tak organizačně..

S tímto názorem jen můžu souhlasit. Ferrari mělo podle mého lehce navrch pár závodů před prázdninovou pauzou a vyrovnaný výkon s Mercedesy v Belgii. Bohužel se jim to nepodařilo plně využít ať strategickými rozhodnutími nebo jezdeckýma chybama. Podle mě si Vetel prohrál titul po chybě už v Německu, ale za zlé bych mu to neměl. Podle mého je pod velkým tlakem jak ze strany týmu, který v té době cítil po letech velkou šanci, novinářů a tifosi. I on sám si podle mě jej moc připustil. Myslím si a už jsem to zde párkrát psal, že u Ferrari mu nevytvořili takovou pohodu jakou už leta má Hamilton v Mercedesu a to i za dob s Rosbergem, kromě jedné sezóny kdy prostě chtěli německého mistra světa v německém autě. I proto to Rosberg asi zabalil a skončil, protože věděl že to je vše co mohl u Mer získat a v jiném voze by to znamenalo jezdit kompars. Má plnou podporu týmu, nejvýkonější vůz na trati( Botasúv nevyjímaje), to se to pak vyhrává. Tím rozhodně nechci snižovat jeho talent a schopnosti. Jsme jen lidi a pod tlakem tyto chyby by dělal každý. Pokud se tohle u Ferrari nezmění, včetně změny ve vedení týmu, oni taliáni kolikrát mají moc horké hlavy, tak i sebe lepší auto jim titul nevyhraje. Jen se divím všem Komentátorům, novinářům a fans, jak se všichni po této GP diví, že v Mer je týmová režie. Ta tam podle mého existuje už jak jsem napsal výše. Ti kteří budou klikat na Nesouhlasím, prosím přečtěte si prosím knihu např. Laudy - Mé roky s Ferrari a pokud jej najdete rozhovor s Eclestonem tuším že začátku dvacátých let o jeho tehdejší vizi o budoucnosti F1, a pak možná klepnete na souhlas. V minulosti vždy nějaký tým dominoval, ale většinou ne tak dlouho to je dáno dnešní technikou. Jen chci všechny zde poprosit sledujte přenosy dále, ikdyž to je většinou nuda jinak to tv Sport přestane vysílat a mnozí budeme hledět tak akorát do kamen.

Příspěvek byl 5× upraven, naposled 02. 10. 2018 11:51

ameriko  |  30. 09. 2018 19:08

Alonso před závodem tvrdil, že v Singapuru něco našli a budou rychlejší. Nevíte co to bylo a jestli to zase neztratili?

Vandoorne dostal 2 kola. To je hodne drsny, kor kdyz se mluvilo o tom jak se pojede na pohodu a budou setrit gumy. Jsem na McL pristi rok zvedav, ale uz ani nepocitam ze da stred pole.

RB-Honda

S-fan_  |  30. 09. 2018 19:33

Ty jsi tak velká kurva, že větší kurva je už jenom tvoje matka, Dondale.

ameriko  |  30. 09. 2018 20:11

Museli to ztratit, pac Ala by preci pri tom extremnim nastaveni nemohl mit nejnizsi maximalku ze vsech, ne?
Ala musi byt fakt brutalne frustrovany, kdyz kresli oval pri doporucenych upravach okruhu nebo kdyz zacne vytahovat F2 jako to nejzabavnejsi. Uz je to od nej hodne velka krec.

RB-Honda

ameriko  |  30. 09. 2018 20:21

Máš pravdu. Už mě ani nebaví ho hejtovat. Takhle nedokončil karieru ve F1 snad nikdo, určitě ne mistr světa.

Palec

RB-Honda


1 2 3 4 5 ... 44