Velká cena Kanady na FANDOVI - jak naladit?

Kolizí s Televizními novinami vysvětluje Nova přesun Velké ceny Kanady na televizní program FANDA. Tento krok mnohé fanoušky F1 rozlítil.
Velká cena Kanady na FANDOVI - jak naladit?

Redakce F1sport.cz je pod palbou kritiky za přesun Velké ceny Kanady z hlavního programu TV NOVA na FANDU, ačkoli s programovým uspořádáním Novy nemá F1sport.cz nic společného. 

V dřívějších letech nebyl problém posunout Televizní noviny před nebo za závod, ale nové vedení Novy to pro letošek odmítá. Neoficiálním důvodem je skutečnost, že cílová skupina Televizních novin má u Novy podstatně větší prioritu, než základna vybudovaná kolem přenosů F1. Ty na Nově bez přestávky běží již od roku 2006.

Nova má práva na přenosy F1 pro sezonu 2014 a opci na sezony 2015 a 2016.

Na FANDOVI budou odvysílány také závody z USA a Brazílie. 

Dostupnost FANDY přitom neexistuje v takové míře a v takové kvalitě, přesto se ale jedná o volně dostupný program. Televizní stanice by měla být na vašem přehrávači naladěna automaticky (například po restartu). Pokud se tak nestalo, je nutné novou stanici najít prostřednictvím automatického nebo manuálního ladění v prostředí menu vašeho přijímače. Je možné, že ještě bude nutné nastavit číslo kanálu v Multiplexu 4 (ve kterém je FANDA distribuován) dle regionu, ve kterém se nacházíte. 

Podrobné informace naleznete přímo na stránkách Multiplexu 4.

Další článek: Pirelli předpovídá pro Kanadu dvě až tři zastávky v boxech

18:53 | Dan Ticktum už není vývojovým jezdcem Williamsu. Tým s ním ukončil spolupráci.
15:45 | Ferrari oznámilo, že prohlídka vozu Charlese Leclera, do kterého narazil Lance Stroll, ukázala, že jeho motor je natolik vážně poškozen, že ho nebude možné opravit. Leclerca tak čekají penalizace.
10:55 | Mladíci testují. Theo Pourchaire se ve středu sveze s vozem Alfy Romeo z roku 2018 v Maďarsku. Na trati nebude sám, probíhají tam testy 18palcových pneumatik. Oscar Piastri jezdí v Monze s vozem Renaultu ze stejného roku.
2. srpna | V úterý a ve středu pokračují testy 18palcových pneumatik. Jezdit budou Mercedes, Ferrari a McLaren. Mercedes nasadí do testu Russella... že by příprava na rok 2022?