Velká cena Kanady na FANDOVI - jak naladit?

Kolizí s Televizními novinami vysvětluje Nova přesun Velké ceny Kanady na televizní program FANDA. Tento krok mnohé fanoušky F1 rozlítil.
Velká cena Kanady na FANDOVI - jak naladit?

Redakce F1sport.cz je pod palbou kritiky za přesun Velké ceny Kanady z hlavního programu TV NOVA na FANDU, ačkoli s programovým uspořádáním Novy nemá F1sport.cz nic společného. 

V dřívějších letech nebyl problém posunout Televizní noviny před nebo za závod, ale nové vedení Novy to pro letošek odmítá. Neoficiálním důvodem je skutečnost, že cílová skupina Televizních novin má u Novy podstatně větší prioritu, než základna vybudovaná kolem přenosů F1. Ty na Nově bez přestávky běží již od roku 2006.

Nova má práva na přenosy F1 pro sezonu 2014 a opci na sezony 2015 a 2016.

Na FANDOVI budou odvysílány také závody z USA a Brazílie. 

Dostupnost FANDY přitom neexistuje v takové míře a v takové kvalitě, přesto se ale jedná o volně dostupný program. Televizní stanice by měla být na vašem přehrávači naladěna automaticky (například po restartu). Pokud se tak nestalo, je nutné novou stanici najít prostřednictvím automatického nebo manuálního ladění v prostředí menu vašeho přijímače. Je možné, že ještě bude nutné nastavit číslo kanálu v Multiplexu 4 (ve kterém je FANDA distribuován) dle regionu, ve kterém se nacházíte. 

Podrobné informace naleznete přímo na stránkách Multiplexu 4.

Další článek: Pirelli předpovídá pro Kanadu dvě až tři zastávky v boxech

11. května | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
11. května | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
11. května | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.