Vandoorne měl štěstí, že závod v Římě dokončil

Pokud bych byl na dovolené v Římě, měl už plné zuby památek a dali mi zdarma vstupenku, tak bych se na ty "závody" autíček, co piští jako krysy v kanále, podívat šel. Jak tohle může někoho bavit?

Jenson Button -ERACER-  |  16. 04. 2019 08:36

Zrovna sem chtěl napsat to samé. Nechápu jak tohle může někoho udržet na tribuně natož u "TV" !!! Ubohá sranda boháčů kteří nevěděli co s penězi, tak nacpali baterky do aut a zaplatili bývalé trosky z F1 a dalších sérií. Pamatuji si jak Button tehdy zkoušel vůz FE a zrekapituloval to přes vysílačku dvěma slovy "Big Bulshit".

S mladým Nelsonem jsme dali první Titul. Fandil jsem ještě známým jménům: Buemi, Grassi, Vergne.....Teď už ale s novými a neznamými mne fandit nebaví, nebaví mne ani ten jejích placatý vzhled bez zadního křídla!, už se ani nepřeskakuje do druhé formule, jako dříve. Tratě jsou nesmyslně úzké. Je zbytečné se FE dále zabývat, a nakonec i zde o ní psát,.

kokot džambo

Lewis Hamilton sympaťák  |  15. 04. 2019 16:37

Vandoore byl slabý i ve F 1.Přihlásit k odběru
Posílat příspěvky na adresu:

19:50 | Alex Albon navštívil Correu v nemocnici. odkaz
14:50 | V nejbližších dnech by mělo být oznámeno předčasné ukončení spolupráce mezi McLarenem a Petrobrasem.
11:48 | Mladík Red Bullu Patricio O’Ward, který v japonské super formuli nahradil Ticktuma, bude nahrazen Jurim Vipsem. #helmutovagelotinaa
17. října | Týmy zatím neschválily zavedení tří zkušebních kvalifikačních závodů v příštím roce. Je nutný jednomyslný souhlas.