Vandoorne by mohl nahradit Haryanta u Manoru

Stoffel Vandoorne by mohl ve zbytku sezóny nahradit Ria Haryanta. Oficiálně to ale zatím potvrzeno nebylo.
Vandoorne by mohl nahradit Haryanta u Manoru

Rio Haryanto sice byl nedávno poměrně optimistický, pokud jde o pokračování u Manoru ve druhé polovině sezóny, ale vypadá to, že jeho tým stále hledá finanční prostředky.

Pokud by Haryanto skončil, kandidátů na sedačku je více. Rezervním jezdcem Manoru je vítěz Indy 500 Alexander Rossi. Rád by se vrátil také Stevens.

Podle Motorsport.com má ale k sedačce nyní blízko jezdec McLarenu Stoffel Vandoorne, který by tak mohl získat další zkušenosti. Vandoorne je horkým kandidátem na sedačku u McLarenu v příštím roce. 

Haryanto nejspíše zůstane ještě pro Německo. Během letní přestávky se bude situace u Manoru řešit. Vandoorne by tak mohl teoreticky usednout do vozu ve své domácí velké ceně v belgickém Spa.

Foto: Getty Images / Dan Istitene

Další článek: Porušení zákazu rádiové komunikace se bude trestat tvrději

14:51 | Podle posledních spekulací bude GP Turecka zrušena bez náhrady. Počet závodů by klesl z 23 na 22.
10:10 | Júki Cunoda dnes slaví 21. narozeniny.
8:58 | Za účasti tří týmů pokračují testy 18palcových pneumatik. Tentokrát v Barceloně. Red Bull nasadí Albona, Alfa Romeo Kubicu a Alpine by mělo nasadit Kvjata (od letošního roku rezervní jezdec týmu).
10. května | Red Bull ve Španělsku zůstal. Zítra a ve středu bude testovat 18palcové pneumatiky pro rok 2022. Po oba dny bude jezdit Alex Albon.