Valsecchi: Závodní sedačku si zasloužím stejně jako Magnussen

Testovač Lotusu Davide Valsecchi je přesvědčený, že by měl dostat příležitost ve formuli 1. Věří, že ještě má šanci získat místo v roce 2014.
Valsecchi: Závodní sedačku si zasloužím stejně jako Magnussen

"Letos pracuji pro top tým, ale jsem záložní jezdec, takže z osobního hlediska nejsem moc spokojený, protože bych chtěl závodit. Ale jsem rád, že mám tuto příležitost a že má tým výsledky," řekl Valsecchi pro Autosport.

Ital si pochopitelně hledá místo a myslí si, že by ho mohl získat právě u Lotusu.

"Co se týče šancí stát se závodním jezdcem příští rok, pořád mám malou naději. Tým musí najít pro rok 2014 nástupce Kimiho a já jsem na to připravený."

A je si jistý, že si šanci zaslouží. "Loni jsem vyhrál GP2 a myslím, že jsem jeden z nejlepších jezdců mimo těch 22 ve formuli 1. Možná jen Magnussen si to zaslouží stejně jako já. Takže mi snad nějaký tým formule 1 zavolá, já si rád popovídám."

Další článek: Za smrt traťového komisaře v Kanadě mohli pořadatelé, dostanou pokutu

27. února | Mercedes uveřejnil fotografii... zachycuje nové zbarvení? odkaz
26. února | Aktualizace: Alonso se nezúčastní prezentace (otázek a odpovědí médiím) při prezentaci vozu Alpine kvůli cestovním omezením.
26. února | Na Eurosportu 2 začíná první letošní závod formule E.
26. února | Fernando Alonso se nezúčastní prezentace Alpine a navazujících rozhovorů. Alpine píše o hygienických důvodech. Není zřejmé, zda jde o cestovní restrikce nebo to souvisí s jeho nedávnou nehodou.