V tradičním závodu Wheels on ice zazářili Massa a Rossi

Včera odpoledne se v italském horském středisku Madonna di Campiglio utkali jezdci stájí Ferrari a Ducati v závodu Wheels on ice. Vítězně z tohoto utkání odcházeli Felipe Massa a Valentino Rossi.
V tradičním závodu Wheels on ice zazářili Massa a Rossi

Letošní zimní Wrooom Ferrari se včera pomalu ale jistě přiblížil ke konci. Týden plný lyžování, horských túr a dalších radovánek každoročně upevňuje vztahy uvnitř tohoto italského týmu.

Už více než dvacet let se v Dolomitech scházejí významné tváře formulového týmu Ferrari a známé osobnosti stáje Ducati z MotoGP. Čest účastnit se této velkolepé akce má i úzký okruh novinářů specializujících se na oba tyto motoristické šampionáty.

Ti včera odpoledne také mohli přihlížet úžasné show na zamrzlém jezeře při závodu Wheels on ice, ve kterém spolu závodili jezdci obou týmů.

Jako první přišel na program motokárový závod, jehož cílem projel jako první Velentino Rossi. Za ním se pak na stupně vítězů podívali ještě Felipe Massa a Fernando Alonso.

Jízda ve vozech Fiat 500 se nejlépe podařila Brazilci Massovi, který navíc předvedl perfektní předjížděcí manévr, když těsně před koncem závodu ukradl vítězství Valentinu Rossimu. Fernando Alonso skončil opět třetí.

Další článek: Foto a video: Závody jezdců Ferrari a Ducati na sněhu a ledě

14:06 | Sebastian Vettel dává do aukce "duhovou" helmu, kterou měl v Turecku. Dražba začne na jeho webu po závodě. Má jít o jedinou Vettelovu helmu z doby u Ferrari, která se dostane do soukromých rukou.
10:01 | Před 45 lety zemřel společně s pěti dalšími členy svého týmu při letecké nehodě Graham Hill. Vraceli se z testu na okruhu Paula Ricarda. Hill byl prvním a je stále jediným držitelem trojité koruny.
28. listopadu | McLaren potvrdil, že Sainze vyřadil problém se zadními brzdami.
28. listopadu | Alex Albon po včerejší nehodě mění šasi.

GP Bahrajnu 2020

Pátek 27. listopadu 2020
1. trénink Hamilton (1:29.033)
2. trénink Hamilton (1:28.971)
Sobota 28. listopadu 2020
3. trénink Verstappen (1:28.355)
Kvalifikace Hamilton (1:27.264)
Neděle 29. listopadu 2020
Závod 15.10