V souboji s Red Bullem jsme doposud měli štěstí, přiznává Hamilton

Red Bull Racing má stále nejrychlejší vůz startovního pole, proto může být McLaren ve vedení obou šampionátů jen díky příznivým okolnostem. Druhá polovina sezóny může podle Lewise Hamiltona dopadnout jinak.

"Mám dobrý pocit z toho, co jsme doposud dokázali, ale před druhou polovinou (sezóny) nejsem sebejistý, protože se může stát, že své problémy vyřeší, budou bleskově rychlí a nedostižní," řekl Hamilton k Red Bullu.

"Kdyby bývali využili všechny své pole position, byli by ve vedení s velkým náskokem, takže se domnívám, že jsme v jistých chvílích měli štěstí. Odvedli jsme skvělou práci na to, že jsme rychlostně místy ztráceli. Je to o odvádění lepší práce než ostatní, proto jsme ve vedení. Ne proto, že bychom byli nejrychlejší."

Ve snaze dohnat Red Bull nasadil McLaren znovu v Německu foukaný difuzor, jenž nepřinesl v Silverstonu očekávané výsledky. Pro vyhodnocení upravené verze mu ale nepřeje počasí.

"Pořád si myslím, že stále nejsme nejrychlejší. Jsme rychlí, ale to nestačí. Ale dostaneme se tam. Pokud se nám podaří dostatečně zrychlit, měli bychom se pak usmívat. Uvidíme," dodal Hamilton.

Další článek: V mokrém Hockenheimu začal nejrychleji Adrian Sutil

16. října | Charles Leclerc slaví 23. narozeniny.
16. října | Ve Vietnamu zrušili letošní premiérový závod. Dosud byl oficiálně jen odložený, i když nebyl ani v kalendáři.
15. října | Valentino Rossi má koronavirus.

GP Portugalska

Pátek 23. října 2020
1. trénink 12.00–13.30
2. trénink 16.00–17.30
Sobota 24. října 2020
3. trénink 12.00–13.00
Kvalifikace 15.00–16.00
Neděle 25. října 2020
Závod 14.10