V sobotu se jede ve 13:00 virtuální Velká cena Bahrajnu

Jakej je to mod? Víte to nekdo? dik

kengis

Upravený mód Formula Corsa

pilot f1  |  20. 12. 2015 15:44

Chyba je ta, ze se na tento virtualni svet F1 nepouziva spravnej simulator. Ale arkadni hry. Assetto zkratka není simulator F1. Vidim skoro před kazdou zatáčkou probrzdeni, není tady skoro zadna simulace opotrebeni gum. Takze to svadi k dřevorubeckému stylu, prijedu před zatáčku, zahamtnu brzdu, narvu tam volantu kolik chci a jedu.
Napr. rFactor 2, který ja povazuji za vrchol simulace F1, tam není toto vůbec mozne. Tam se musí opravdu brzdit presne na hrane, probrzdeni znamena vydrena ploska na pneu a ihned znatelna ztrata na gripu, ze pomalu musí pilot zajet do boxu pro nove gumy. Pokud do zatáčky zatocim vic, nez grip dovoli, okamzite se zacne kourit z gum a opet dochazi ke značnému opotrebeni. Práce s gumou je dneska jako jeden z factoru F1, který tady uplne postradam.
Zde třeba je videt, ze tady :
https://www.youtube.com/watch...
si nikdo nedovoli probrzdit, jelikož by to znamenalo ihned ztratu a mozna i znicenej závod.

Bohužel v rFatoru 2 se to takhle jet nedá. Zkoušeli jsme ho také. Za prvý je visuálně dost ošklivý a bylo tam mraky dalších jiných důvodů. Fyzika v Assettu je velmi dobrá (teď na ní další původní hráči rf2 přechází) jen se ladí detaily, které ještě dokonale vyladěné nemáme.. Assetto je víc simulátor cestovních aut, ale umožnuje nám neskutečné věci, které bychom si v rfactoru nemohli dovolit. A také ta visuální stránka, kde rFactor2 bohužel vypadá jak z 90 let.

pejdaa  |  19. 12. 2015 16:48

Budoucnost F1.. tímto tempem robotizace a dbání na bezpečí jezdců bude vše řízeno doma z pokoje...

Tommmmy F1  |  19. 12. 2015 13:23

To se jaksi nepovedlo - prý závod od 13:00. Místo toho jsme se dozvěděli, že nejdřív bude trénink, pak kvalifikace a potom závod. Je 13:21 a ještě žádná virtuální formule na virtuální trať nevyjela, zato reklam už běželo ažaž... Přenos laguje a padá. Chtěl jsem na to mrknout, že by to mohlo být zajímavé, ale parádně jste mě odradili... Jdu dělat něco smysluplnějšího...

Zkus archív. Bohužel se stalo, že v herně vypadl internet. To se prostě jako napotvoru stane jednou za sto let :)

LepšíPrezident  |  18. 12. 2015 17:11

Dostat virtuální závodění do televize??? Proboha kam to lidstvo spěje???

Smokie  |  18. 12. 2015 18:56

Kde vidis problem? Ci sa v TV pozeras na virtualne preteky alebo nie je pre teba uplne jedno.

airlive123  |  18. 12. 2015 20:35

V dobách nedávných byla veřejná diskuse na internetu taky něco nemyslitelného... a vidíš teď tady smrdíš pořád teda pokud jsi tenkrát nechodil ještě po houbách

Nechcete přijít si to zkusit? Krom toho, že to ma hodně slušnou simulaci, tak díky "stejným motorům" je to vždy na jezdci, jak si nastaví formuli a jak umí "šlapat" na plyn.

airlive123  |  19. 12. 2015 09:18

Neblázni, by sem pak už ani nemohl napsat čárku