V Singapuru nahradím Kvjata, řekl Gasly. Marko nechápe (aktualizace)

Zatím stále není jasné, kdo bude příští rok týmovým kolegou Carlose Sainze. Pokud Red Bull nedá další šanci Kvjatovi, posadil by do vozu Toro Rosso Gaslyho. Ten prohlásil, že bude ve voze už v Singapuru.
V Singapuru nahradím Kvjata, řekl Gasly. Marko nechápe (aktualizace)

Pirre Gasly prohlásil, že už v Singapuru má nahradit Daniila Kvjata. Gasly nyní bojuje o titul v GP2. Série má v Singapuru volno, takže by teoreticky mohl do Toro Rosso nastoupit.

Gaslyho slova přinesla španělská Movistar. Těžko říct, zda jeho prohlášení nebylo zkresleno, ale podle Marka se jedná o nesmysl.

„Před dvaceti minutami mi řekli: ‘Jo, pojedeš v Singapuru’. Doufejme, že je to pravda. Musím ještě vidět Helmuta,“ měl říct Gasly.

„Kvjat bude určitě v Singapuru v Toro Rosso,“ řekl Marko. „A také po zbytek sezóny. Musím se na tu historku podívat. Slyším to prvně. Nedovedu si představit, že je Gasly tak hloupý, aby měl takové poznámky.“

Aktualizace:

Gasly později svá slova popřel. Neřekl prý, že Kvjata nahradí, ale že doufá, že se dostane do F1 co nejdříve.

Foto: Getty Images / Clive Mason

Diskuze (36) Další článek: Nová éra začne 27. února, týmy dávají dohromady harmonogram testů
17:05 | Nejen, že Pérezovi po celý závod nefungovalo pití, ale ještě musel 56krát projet pod reklamou Heinekenu "Nikdy nepij, když řídíš".
24. října | Jamie Chadwick vyhrála druhý ročník W Series
24. října | V paddocku je i modelka Winnie Harlow, která v roce 2018 odmávala Velkou cenu Kanady o kolo dříve. Sice za to nemohla, ale i tak bychom ji asi raději drželi od cílové rovinky dál...
24. října | Prasklina na zadním křídle se nakonec objevila jen u Verstappena. Red Bull zatím neví, co bylo příčinou.

GP USA 2021

Pátek 22. října 2021
1. trénink Bottas
2. trénink Pérez
Sobota 23. října 2021
3. trénink Pérez
Kvalifikace Verstappen
Neděle 24. října 2021
Závod Verstappen