V posledním tréninku na GP Ruska 2018 byl nejrychlejší Hamilton

ameriko  |  29. 09. 2018 13:44

Ten hajzl Alonso se opravdu neštítí ničeho..:
"Veľká vďaka Landovi za to, že v pitlane dvadsať minút čakal na zelenú," poďakoval sa španielsky pretekár. "V nedeľu mám takto vďaka nemu lepšiu pozíciu na štarte. S prácou, ktorú odviedol, som teda veľmi spokojný!"
Pár slov k tomu povedal aj športový riaditeľ McLarenu Gil de Ferran: "Museli sme sa postarať o to, aby bolo Fernandove auto ráno v pitlane prvé. Vďaka tomu ako prvé z viacerých áut dostane aj trest, takže budeme štartovať pred ostatnými, ktorých tiež čakajú tresty. Vďaka všetkým v garáži, ktorí realizovali túto malú ale dôležitú úlohu."

Ještě po tomhle někdo věří, že měl Vandoorne nějakou šanci někdy být před Alonsem?. Nemůžu si pomoc, ale je to bezpáteřní krypl. Ještě že ta Honda v Indy mu udělala stop za jeho kecy.

Zmrd hnusný...

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

S-fan_  |  29. 09. 2018 13:59

DONDALE, TY JSI TAKOVÁ HNUSNÁ, ZÁKEŘNÁ KRYSA Z KANÁLU!

Ale má pravdu, tak na tom nesejde odkud je...

Sebastian titul 2019!!! | Forza Honda!!!

S-fan_  |  29. 09. 2018 14:16

A proč ? To je součást hry a kdyby to udělal FIAt u Okurky, tak bys to tak nehejtil. Ale ty jsi vlastně ten pan "objektivní" co ?! Hajzle.

S-fan_  |  29. 09. 2018 13:43

Položili jsme Okurku na kolena, ale je třeba nenechat se uchlácholit a tvrdě ho zkopnout a dorazit!
Zvyšujeme tlak.

Killa-Gorilla  |  29. 09. 2018 13:51

položit okurku na kolena? to je nějaká praktika u tebe v práci v gay shopu?

ameriko  |  29. 09. 2018 13:58

To víš, S-fan pořád tu okurku drží v ruce a do zadku si nedošáhne. Tak ji musí někomu dát na kolena a potom si sedne začne si muckovat řit. Vždyt o tom pořád mluví.

Pepino60  |  29. 09. 2018 13:31

Vettel dělá chyby už i v tréninku a to není dobrý. je vidět, že je opravdu pod velkým tlakem. Pokud v kvaldě zůstane za Hamiltonem, tak v závodě už se před něj nedostane a oněch 40 bodů vzroste na 47. Začíná se vyplňovat moje předpověď a to, že Mercedes vyřeší poroblémy s pneumatikami a výkonem půjdou nahoru. Ferrari mělo využít období kdy ty problémy Mergl měl a měli si najet nějaký ten náskok, což bohužel neudělali. Je také dost možné, že Mercedes odhalil tajemství síly Ferrari a stačil to okopčit. Ferko teď už nemá žádnou výhodu a titul Vettela je jen a jen v jeho rukou a já nějak přestávám věřit, že s tím něco udělá. Pomohlo by mu jak bodově, tak hlavně psychicky kdyby měl Lojza nějaké technické potíže a třeba nedojel. Ale na tohle se spoléhat je dost ubohé a navíc si Mergl bude teď všechno pečlivě hlídat.

ameriko  |  29. 09. 2018 13:33

Celkem máš pravdu, ale Lewis udělal dnes stejné chyby. Jen se na to tolik nekouká, jako na Seba

Anonymizovaný  |  29. 09. 2018 13:38

uz je to par zavodu ve kterych je mercedes poradne na koni. ja bych chtel videt v nedeli poradne zavodeni, ne setreni. v takovem pripade se muze stat cokoliv. bohuzel rusko se da solidne spuntovat takze se mozna budem tesit jenom z predjizdeni redbullaku.

ty technické problémy může zrovna tak mít Vettel. Kvůli technickým problémům ještě letos neodstoupil. Základ je nedělat chyby a nechtít vše hned v prvních zatáčkách či kolech .......

Anonymizovaný  |  29. 09. 2018 13:40

tohle nacasovani, za tohle by mely vazne padat hlavy. tem musi byt prece nekdo seriozne zodpovedny za to co dela. takhle nemuze fungovat mistrovsky tym. to at si delaji v haasu nebo mclarenu

Gorilla, tak prozatím nic moc! Ten včerejšek neplatí jak si psal: pohoda lesní vyladíme pár detajlů a toho čmouda zametem


1 2 3 4 5